Жовтень 22, 2022 0 522 Переглядів

У Березному на Рівненщині поруч з церквою відкрили дитячий майданчик

Відтепер дітлахи з міста Березного зможуть бавитися на новому дитячому майданчику. На цю споруду тут очікували не один рік, – повідомляє телеканал «Рівне 1».

Ініціатором побудови майданчика виступив народний депутат України Віктор М’ялик. Попри війну він збудував вже декілька таких об’єктів, аби юні українці хоча б на мить могли відволіктися від війни. Часто подібні ініціативи вдається ефективно реалізувати у співпраці з Українською Церквою Християн Віри Євангельської.

«Голова Березнівської міської ради Руслан Пилипчук звернувся до мене із проханням щодо організації дозвілля малечі у місті, на яке я з радістю відгукнувся. 16 жовтня дитячий ігровий майданчик встановлено. Це передостанній майданчик у цьому році. Хочу подякувати моїм братам, а саме: старшому єпископу УЦХВЄ Михайлу Паночку, старшому пресвітеру Рівненщини Олександру Котку за те, що розділили з нами це радісне дійство. Окрема дяка міському голові. Радію, що в цей непростий для країни час вдається робити хороші справи для наших дітей. Вони наше найдорожче!» – розповідає Віктор М’ялик.

Народний депутат зазначив, що у співпраці з церквами, планують  побудувати ще декілька таких дитячих майданчиків.

Олександр Коток радіє, що такий майданчик з’явився поблизу новозбудованого  духовного комплексу «Відродження»: «Попри часи невизначеності, маємо працювати на майбутнє!», – підкреслив Олександр Адамович.

Старший єпископ Михайло Паночко благословив присутніх і подякував за активну працю на благо людей, України. Михайло Степанович переконаний, що спільними зусиллями – молитвами і добрими справами – ми наближаємо перемогу України!

Про урочисте відкриття дитячого комплексу див. також у сюжеті:

Попередня ВРЦіРО опублікувала звернення до Всесвітньої Ради Церков щодо нападів російських терористів на українське цивільне населення
Наступна На Полтавщині тривають служіння рукопокладення нових служителів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Шостці за 44 дні звели Дім молитви, до будівництва долучилася команда молоді з Волині

6 грудня на посвячення нового Божого храму церкви «Віфанія», що

Новини

Олександр Третяк переміг на виборах міського голови Рівного

24 листопада Рівненська міська територіальна виборча комісія офіційно оголосила результати

Новини

Рада Церков прийняла резолюцію щодо розробки державної сімейної політики

30 вересня в м. Острозі на Рівненщині відбулося виїзне засідання