Жовтень 24, 2022 0 397 Переглядів

На Полтавщині тривають служіння рукопокладення нових служителів

Восени ми традиційно святкуємо День подяки за врожай, що Господь зростив за рік.  А ось для того, щоб виріс новий служитель, одного року, як правило, не достатньо: шлях від особистого  навернення до посвяченого служіння Церкві Христовій – часто непростий. Служіння рукопокладення нових служителів, які цього року відбулися у багатьох церквах Полтавщини, часто  збігалися із Днем подяки.

Так, 17 вересня в селі Сасинівка Лубенського району святкове служіння проходило у просторому наметі, в якому були зібрані віряни з декількох церков регіону та місцеві жителі. Молитву рукопокладення Костянтина Овдієнка на служіння благовісника звершили старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайло Роман та його заступник Володимир Бобик.

У неділю 18 вересня в селі Олександрівка Лубенського району також відбулося подвійне свято – День подяки та рукопокладення на служіння пастора і диякона. Володимир Бобик був ведучим цього урочистого зібрання. Співом служив молодіжний хор із смт Чорнухи. Словом збудування поділилися пастори церков Сергій Середюк із с. Березова Рудка, Сергій Андрущенко із смт Чорнухи та Ігор Фень із м. Лубни.
Після мотиви подякували Богу за врожай Михайло Роман та пастори місцевих церков звершили рукопокладення на служіння пастора Олександра Міщука та диякона Івана Кулакевича.

25 вересня в церкві с. Вороньки Лубенського району під час Свята подяки на пасторське служіння було рукопокладено Віталія Бричку. На це святкове служіння з’їхалося чимало гостей: служителі та віряни з сусідніх церков, а також гості із села Карпилівка Рівненської області. Рукопокладення звершили Михайло Роман, Володимир Бобик та присутні пастори.

2 жовтня в с. Вищий Булатець Лубенського району відбулося рукопокладення на служіння благовісників Анатолія Бондарчука та Іллі Кантерука. Співом служив молодіжний гурт із церкви «Христа Спасителя» з м. Луцька. Проповідували пастори Славік Рабовлюк із с. Новаків та Ігор Фень із м. Лубен. Словом настанови до рукопокладених служителів та їхніх дружин звернувся також старший пресвітер Михайло Роман. Він разом з присутніми пасторами та звершив молитву рукопокладення.

9 жовтня в с. Староаврамівка під час недільного зібрання відбулося рукопокладення Володимира Чугая на пасторське служіння. На святковому зібранні були присутні служителі з області, а також із західної України. Богослужіння пройшло в домашній атмосфері та під натхненням Святого Духа. Звучали привітання, спів гурту з м. Глобине. Рукопокладення звершили старший пресвітер Полтавщини та присутні пастори.

16 жовтня в церкві «Віфанія» м. Кременчук відбулося рукопокладення Юрія Леонова на дияконське служіння. Його  здійснили Михайло Роман, Володимир Бобик та пастор місцевої церкви Ахмат Жабіров. Привітати братів також завітав редактор газети «Жива Надія» Геннадій Андросов.

«Рукопокладення на диякона – це відповідь на потребу церкви, а не просто, щоб тільки додати плюсик, що у церкві додався черговий служитель. Диякон має бути надійним, сповненим та веденим Духом Святим», – зазначив Михайло Роман

Попри складний час у нашій державі, Господь продовжує будувати Свою Церкву та зрощувати нових служителів. Служіння рукопокладення на Полтавщині продовжують здійснюватися фактично  щотижня.  І ми дякуємо  Богу, що його обітниця ніколи не втратить своєї актуальності: «Побудую Я церкву Свою, і сили адові не переможуть її».

Олег Ремінець         

Попередня У Березному на Рівненщині поруч з церквою відкрили дитячий майданчик
Наступна У Гощі пастор церкви віддав сімейне авто для ЗСУ, після чого віряни зібрали кошти  військовим ще й на Land Rover

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

В Тернопільській церкві відбулося хрещення

3 липня 2011 р. в Тернопільській церкві християн віри євангельської, що по вулиці Квітовій, 30 людей склали обітницю з Господом через святе по вірі водне хрещення.

Новини регіонів

О жизненном пути, семье, служении


МИХАИЛ МИХАЙЛОВИЧ МОКИЕНКО: Епископ Днепропетровского объединения церквей ХВЕ

Встреча с Богом
Я очень благодарен Богу за свою судьбу. Это особая Божья милость, что я родился в четвертом поколении верующих. Мой прадед и мой дед одновременно уверовали в Господа во времена Евангельского Пробуждения в 20-х гг. прошлого столетия.

Новини братерства

«Ти і твій страх: хто переможе?» – тема сестринської конференції на Київщині

   У суботу, 21 березня 2015 року, відбулася жіноча конференція Київського об’єднання церков ХВЄ. У теплій і дружній атмосфері сестри ділилися свідченнями Божої милості, насолоджувалися співом гурту «Криниця»