Жовтень 25, 2022 2 571 Переглядів

У Гощі пастор церкви віддав сімейне авто для ЗСУ, після чого віряни зібрали кошти  військовим ще й на Land Rover

Пастор гощанської церкви «Ковчег спасіння» Микола Кулакевич пожертвував на потреби ЗСУ особисте авто Фольксваген Т4 Пасажир-максі. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Гощанський селищний голова Микола Панчук.

Він також написав, що  священнослужитель співпрацює з Територіальним центром соціальних служб, куди нещодавно передав сезонний одяг для ВПО. Разом із сином, який уже тривалий час живе та працює у Німеччині, Микола Кулакевич не раз збирав і передавав для військових і переселенців рюкзаки, харчові продукти, взуття, одяг, медикаменти та засоби гігієни. «Течик» пастора поїхав до мобілізованих хлопців із Гощанської ОТГ.

«Автомобіль на війні – це розхідний матеріал, їх там потрібно багато. І вони рятують життя, –  каже пастор Микола. – Тому у нашій церкві «Ковчег спасіння» було вирішено зібрати кошти на наступне авто – Land Rover».

За його  словами, черговий автомобіль уже придбано та невдовзі авто буде доставлено в Україну з Німеччини. Він так само направиться на передову  до хлопців із Гощанської громади.

«Наша церква нараховує близько 70 вірян. Це дуже щирі та активні люди, які завжди відкриті до служіння іншим. Брати та сестри вже у перші дні війни дружно зорганізувалися на волонтерську працю – готували паштети, тушонки, ліпили вареники, пекли хліб, печиво.  На свято Воскресіння громада приготувала пасхальні гостинці для людей, які знаходяться в зоні бойових дій», – розповідає Микола Ісакович.

Українська Церква Християн Віри Євангельської продовжує молитися та робити все для того, щоб правда, мир та спокій утверджувалися на нашій рідній землі.

Олександр ГЕНІШ

Попередня На Полтавщині тривають служіння рукопокладення нових служителів
Наступна Церква в селі Печірна на Тернопільщині святкувала своє сторіччя

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Вирішувати конфлікти вчилися у Рівному

Депресія, конфлікти, образи – такі явища стали буквально діагнозом сучасного суспільства. Як допомогти людям, пригніченим через невдачі у роботі, особистому житті, як виявити причину внутрішнього конфлікту і своєчасно та правильно надати християнську консультацію

Новини братерства

Євангельські християни зі штату Нью-Йорк зібрали медичну допомогу для українських бійців

Черговий контейнер з медичними засобами отримали пацієнти Дніпропетровського військового шпиталю. Там — необхідні речі для проведення операцій та реанімаційних заходів, розповідає РІСУ.

Новини братерства