Листопад 1, 2022 0 382 Переглядів

Навчання та відпочинок у горах після активної роботи провели служителі Чернівеччини

З 25 по 29 жовтня на гірськолижній базі  «Буковель», за сприяння церков Church of the Highlands з США та Biserica Filadelfia з Молдови, відбувся ретрит служителів Чернівецького обласного об’єднання УЦХВЄ.

130 учасників разом навчалися, відпочивали та духовно відновлювались. Загальна атмосфера, була створена завдяки спільному бажанню навчатись для більш ефективного служіння людям. Музичний гурт радував чудовим співом, спікери викладали корисну інформацію в зрозумілій формі.
Одним із найбільш ефективних методів навчання є дискусії, які активно застосовували під час навчальної програми.

«Цінність таких заходів у тому, що це чудове поєднання сімейного відпочинку, відновлення сил, якісного навчання та духовного збагачення. Цей час був саме таким», – каже один із організаторів Вадим Зверінський.
Навчальні семінари, які проводили пастори Стів Блейр та Денніс Харріс з Church of the Highlands, були присвячені таким темам як «Поєднання служіння та сімейних обов’язків», «Особистий розвиток лідера» та «Важливість роботи в команді».

Чудова природа українських Карпат, цікава програма та Боже благословіння, надовго залишаться в пам’яті учасників заходу.

Попередня 31 жовтня —  День Реформації, 505 років тому Мартін Лютер розіслав свої знамениті тези місцевим єпископам
Наступна «Дякуємо народу Польщі, що відкрив серце, щоб прийняти мільйони українців» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Україну включено до списку держав для молитви у Міжнародний день молитви за переслідувані церкви, що відбудеться 9 листопада

   Цього року Голова Світових Асамблей Божих доктор Джордж О. Вуд  у своєму листі до національних п’ятидесятницьких церков запропонував об’єднати молитовну потребу…

Новини братерства

Всеукраїнська хода на захист сім’ї та дітей розпочнеться на Софіївської площі і завершиться святом у Маріїнського парку

  Триває підготовча робота з проведення Всеукраїнської ходи на захист сім’ї та дітей, яка запланована на суботу, 3 червня у Києві та в інших містах України.

Новини братерства

Д-р Арто Хамалайнен: «П’ятидесятницька спільнота Європи щиро підтримує українську церкву»

Головний офіс ЦХВЄУ відвідав д-р Арто Хамалайнен, голова П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF). Він завітав разом із представником міжнародного відділу служіння «Світло для народів» із Швеції Раулі Лехтоненом