Листопад 1, 2022 0 308 Переглядів

Навчання та відпочинок у горах після активної роботи провели служителі Чернівеччини

З 25 по 29 жовтня на гірськолижній базі  «Буковель», за сприяння церков Church of the Highlands з США та Biserica Filadelfia з Молдови, відбувся ретрит служителів Чернівецького обласного об’єднання УЦХВЄ.

130 учасників разом навчалися, відпочивали та духовно відновлювались. Загальна атмосфера, була створена завдяки спільному бажанню навчатись для більш ефективного служіння людям. Музичний гурт радував чудовим співом, спікери викладали корисну інформацію в зрозумілій формі.
Одним із найбільш ефективних методів навчання є дискусії, які активно застосовували під час навчальної програми.

«Цінність таких заходів у тому, що це чудове поєднання сімейного відпочинку, відновлення сил, якісного навчання та духовного збагачення. Цей час був саме таким», – каже один із організаторів Вадим Зверінський.
Навчальні семінари, які проводили пастори Стів Блейр та Денніс Харріс з Church of the Highlands, були присвячені таким темам як «Поєднання служіння та сімейних обов’язків», «Особистий розвиток лідера» та «Важливість роботи в команді».

Чудова природа українських Карпат, цікава програма та Боже благословіння, надовго залишаться в пам’яті учасників заходу.

Попередня 31 жовтня —  День Реформації, 505 років тому Мартін Лютер розіслав свої знамениті тези місцевим єпископам
Наступна «Дякуємо народу Польщі, що відкрив серце, щоб прийняти мільйони українців» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції

6 березня 2012 р. у м. Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції.

Новини братерства

АНОНС: 3 жовтня в Українському Домі відбудеться форум «Місія в професії»

 Як поєднуються християнські цінності та ділові стосунки? Як проявляється наше християнство з понеділка по п’ятницю? На ці та багато інших запитань дасть відповіді Міжнародний молодіжний форум «Місія в професії»

Новини братерства

Всеукраїнська Рада Церков відзначила своє 20-річчя

     Урочистості з нагоди 20-річчя ВРЦіРО відбулися 29 листопада у приміщенні готелю «Хрещатик». Привітати  з ювілеєм Всеукраїнську Раду Церков прийшли урядовці, народні депутати, науковці, експерти та журналісти.