Листопад 1, 2022 0 867 Переглядів

«Дякуємо народу Польщі, що відкрив серце, щоб прийняти мільйони українців» – Михайло Паночко

Майже дві тисячі учасників зібрало масштабне молитовне зібрання, що відбулося 29 жовтня на Замковій площі у Варшаві. Переважна більшість присутніх – це переселенці з України та мешканці польської столиці.

На допомогу організатору цього велелюдного зібрання Варшавській церкві «Слово віри» (старший пастор Олександр Дем’яненко) з України приїхала молодь луцької церкви «Спасіння» – майже 80 осіб. Загалом захід обслуговувало близько 200 волонтерів.

Під час зібрання зі сцени лунали привітання та слово до молитви як польською, так і українською мовами.

«Дякую всім, хто сьогодні прийшов у центр міста, щоб зробити дві важливих речі. Подякувати народу Польщі, який відкрив своє серце, щоб прийняти мільйони українців у свої оселі. А також помолитися за народ Польщі та перемогу України у цій війні», – сказав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

Від імені українського народу він щиро подякував Президенту Польщі Анджею Дуді, прем’єр-міністру Матеушу Моравецькому та Маршалку Сейму Ельжбеті Вітек. Також закликав підняти голос у молитві за Президента України Володимира Зеленського, прем’єра Дениса Шмигаля та голову Верховної Ради Руслана Стефанчука.

«…і до Мене поклич в день недолі, Я тебе порятую, ти ж прославиш Мене!» (Псалом 49:14-15)

Михайло Степанович зауважив, що Біблія радить усім людям кликати до Нього. «Бог не може відповісти тим, хто до нього не кличе, хто Йому не довіряє і хто до Нього не приходить. Та знаю, що Він чує нашу молитву», – підкреслив старший єпископ.

У молитві за волонтерів, які в умовах війни нерідко проявляють дива героїзму, присутніх повів єпископ з Рівненщини Володимир Бричка. Проповідь до молитви говорили також пастори Микола Климчук, Міхал Січек та Олександр Дем’яненко.

Радник посла України в Польщі Віталій Білий передав вітання від імені Посла Василя Зварича та подякував усім, хто прийшов молитися за Україну та Польщу.

Чудову молитовну атмосферу підтримали своїм співом гурт луцької церкви «Спасіння», співоча родина Денисюків та гурт «Левит».

Певною несподіванкою стало те, що кожен з учасників свята мав нагоду безплатно скуштувати запашного плову (нагодувати дві тисячі людей – справа не з простих). Також працювали численні дитячі локації: малюки брали участь у конкурсах, отримували призи й подарунки. А їхні батьки разом з усіма приносили подяку Господу за те, що береже і благословляє своїх дітей навіть у важкі дні війни.

Попередня Навчання та відпочинок у горах після активної роботи провели служителі Чернівеччини
Наступна «Єдність - шлях до перемоги» - тема молодіжної конференції, що пройшла на Кіровоградщині  

Вам також може сподобатися

Служіння дітям і підліткам
Новини

Євгенія Паночко: «Для мене найбільша романтика — коли ми вечеряємо разом…»

Зазвичай із нагоди ювілею ми беремо інтерв’ю в самого ювіляра.