Листопад 2, 2022 0 584 Переглядів

«Єдність – шлях до перемоги» – тема молодіжної конференції, що пройшла на Кіровоградщині  

29 жовтня у Кропивницькому, на базі церкви «Відкриті двері» відбулася конференція для молоді, яку відвідали близько 100 хлопців та дівчат з церков області.

Програма заходу була насичена словом, хвалою та поклонінням. Учасники взяли участь у розіграші призів, багато спілкувалися.

Гаслом події стала теза «Єдність – шлях до перемоги». Саме на цю тему проповідував гість конференції, пастор церкви «Спасіння» з Київщини, автор книги «Вижити в штормі» Микола Савчук.

У першій половині спічу він поділився потужним свідченням про своє зцілення від тяжкої хвороби в юному віці та про першу зустріч із Богом, яка докорінно змінила його життя. Микола Савчук розкрив чотири аспекти рішень, які необхідно прийняти для здобуття єдності, що є шляхом до перемоги. Це рішення каятись, просити вибачення та прощати самому.  Рішення домовлятись, рішення бачити в проблемі справжнього ворога (диявола). А також рішення залишатися вдячним.

Учасники конференції не аби як сприйняли та оцінили почуте слово. Особливий наголос був поставлений на сферах взаємостосунків у церкві, сім’ях та між молодими людьми, які бажають створити сім’ю.

Друга частина виступу Миколи Савчука мала ту ж назву, що і його книга «Вижити в штормі». Шторм у цьому розумінні символізує певні життєві події чи обставини, види походження якого бувають трьох видів. Шторми, які виникають завдяки ділам ворога, що прагне  зупинити, перешкодити й зламати людину на її життєвому шляху. Шторми та події, які допускає Господь для того, щоб навчити людину та повернути на правильний шлях заради її ж блага. При цьому давши потрібну міру сил та можливостей для того, щоб все подолати. І третій різновид шторму – так званий «шторм з пустелі», події та шлях, який подібний шляху Іова, який призначений для випробування людини та явлення Божої слави.

Окрім основного слова, програма конференції була насичена теплим спілкуванням у дружній атмосфері. Проповіддю для молоді також послужив пастор церкви «Відкриті Двері», старший пресвітер обласного Кіровоградського об’єднання УЦХВЄ Анатолій Філіпенко. Разом з лідером молоді Кіровоградщини Азізханом Багіровим, пастором церкви «Преображення» м. Долинська Юрієм Попачем та Миколою Савчуком він взяв участь у цікавому і повчальному ток-шоу.

Завдяки спільним зусиллям команд медіаслужіння церкви «Відкриті Двері» та медіакоманди Руху молоді Кіровоградщини була організована пряма трансляція конференції.

Наприкінці служіння старший пресвітер Анатолій Філіпенко поділився словом настанови  та закликав до покаяння. Восьмеро хлопців і дівчат відгукнулися на цей заклик і вийшли наперед для молитви.

Подія тривала упродовж цілого дня, який був насичений Божим миром та благодаттю. Організатори конференції отримали багато позитивних відгуків, що  мотивують на проведення наступних заходів задля єднання молоді. Команда органфзаторів вважає що ціль, обумовлена в назві конференції «Єдність – шлях до перемоги» – досягнута.

Текст: Єлисей Гавриленко 

Фото: Вікторія Філіпенко

Попередня «Дякуємо народу Польщі, що відкрив серце, щоб прийняти мільйони українців» - Михайло Паночко
Наступна 100-річчя відзначила церква села Цепцевичі на Рівненщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Закарпатті рукопоклали обласного єпископа

Минулих вихідних старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав Закарпатську область, де взяв участь у звітно-виборній конференції та послужив у помісних церквах.

Новини братерства

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Новини братерства

Прес-служба Малинфесту-2012 провела практичні семінари з журналістики та PR

Більше 60 молодих дівчат та хлопців змогли взяти участь у практикумах з PR та журналістики. Це здебільшого початківці у сфері інформаційної діяльності, які хочуть розвивати медіа служіння на базі своїх церков. Серед учасників були і ті, які здобувають журналістську освіту або ж працюють за спеціальністю.