Жовтень 15, 2016 1 1571 Переглядів

«Дух Святий приходить туди, де є однодушність» – нотатки з урочистого відкриття ІІ Світового конгресу ХВЄ

 

       Гасло цьогорічного форуму: «П’ятидесятниця — відповідь на виклики сучасності». Як і минулого разу, три роки тому, делегатів прийняла львівська церква «Голгофа». Конгрес проходитиме  впродовж чотирьох днів з 6-9 жовтня 2016 року.

       Реєстрація делегатів (яких станом на четвер прибуло майже дві тисячі осіб із 16 країн) розпочалася ще о 14:00. У цей час ще продовжувалося засідання комітету Міжнародної Асамблеї ХВЄ, на якому глави 17-ти п’ятидесятницьких союзів світу обрали нове керівництво. Зміна президента МАХВЄ відбувається кожні два роки, і новим головою став Віктор Павловський (Молдова), а його заступником — Едуард Грабовенко (РФ).

       О 18:00 відбулося урочисте відкриття, співом служив хор місцевої церкви. Ведучим відкриття був заввідділом освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.

       Першу молитву звершив екс-голова МАХВЄ Марек Камінський. Прочитавши уривок з Євангелії Дії 2:1-3, він зауважив: «Дух Святий приходить туди, де є однодушність. Ми усі бажаємо, щоб Святий Дух зійшов на усю церкву, але також ми потребуємо, щоб він зійшов на кожного. А для цього необхідно, щоб ми любили одне одного!»

       Старший єпископ ЦХВЄ Михайло Паночко приводив присутніх до молитви за Україну: «Ніщо не може змінити Його обітниць. Боже Слово перебуває повік! І саме любов до Бога, любов до братерства і любов до наших країн надихає нас збиратися і молитися!»

       Заступник Старшого єпископа ХВЄУ єпископ Микола Синюк мав слово проповіді. «П’ятидесятниця — це день, коли купка рибалок стала монолітом, який взяв на себе відповідальність за весь світ, — зазначив він. — Церква народилася в день П’ятидесятниці. Тому тільки в контексті Церкви можна говорити про П’ятидесятницю».

       Форум відвідав і мер Львова Андрій Садовий. Звертаючись до делегатів, він сказав: «Ми не обираємо країну, де народжуватися, ми обираємо тільки: бути людьми чи бути нелюдами. Дякую вам усім, за те, що ви тут. Бажаю усім багато любові!»

       Єпископ Слов’янського Дистрикту Церков Асамблей Божих США Віктор Прохор проповідував на тему: «Ресурси Святого Духа для Церкви». «П’ятидесятниця — це дух здорового глузду, дух самоконтролю. Це розумне служіння Господу! Дух Божий «ставить мізки на місце», — сказав служитель. – П’ятидесятниця — це дар Божий! І його, згідно 2Тим.1:6, потрібно розігрівати!»

       У свою чергу з вітаннями звернулися до делегатів директор Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, новообране керівництво МАХВЄ — Віктор Павловський та Едуард Грабовенко, Координатор місіонерської діяльності Асамблей Божих США в Україні Джеральд Доллар, голова Об’єднання слов’янських церков ХВЄП Америки (WEST) Петро Саєнко, голова Об’єднання слов’янських церков ХВЄП Америки (EAST) Віктор Лимонченко та багато інших.

Попередня Учасники II Світового конгресу ХВЄ ухвалили Звернення із закликом про звільнення з полону ДНР відомого вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського
Наступна День другий Конгресу: Хрещення Святим Духом — це нові двері, які відкриваються перед тобою

Вам також може сподобатися

Світовий конгрес ХВЄ 2016

«400 нових церков за наступні 5 років» – таку стратегічну ціль озвучили члени Комітету ЦХВЄУ

   Під час підсумкового засідання Комітеті ЦХВЄУ, яке відбулося 10 грудня 2015 р., старші служителі братерства відзвітували про роботу, проведену у областях, а також намітили цілі на майбутнє.

Світовий конгрес ХВЄ 2016

Комітет ЦХВЄУ обговорив підготовку до річної пасторської конференції та Світового конгресу християн віри євангельської

   16  березня  2016 року у Києві відбулося чергове засідання Комітету ЦХВЄУ. Участь  у  ньому взяли старші пресвітери обласних об’єднань та керівники відділів, які обговорили…

Світовий конгрес ХВЄ 2016

Учасники II Світового конгресу ХВЄ ухвалили Звернення із закликом про звільнення з полону ДНР відомого вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського

Делегати ІІ Світового конгресу ХВЄ опублікували Звернення із вимогою негайного звільнення з полону ДНР вченого…