Жовтень 8, 2022 0 455 Переглядів

Директором новоствореного Департаменту душеопікунства УЦХВЄ обрано пастора  Богдана Левицького (ВІДЕО)

Душеопікунська праця з людьми, які постраждали внаслідок війни, стала одним із непростих завдань сучасної Церкви. Щоб розрадити людину в горі, дотримуючись принципу «не нашкодь», треба спеціальна підготовка служителів. Відповідні освітні курси уже проходять у різних регіонах України.

З метою розширити цю діяльність, на засіданні Комітету УЦХВЄ 5-6 жовтня затвердили рішення щодо створення Департаменту душеопікунства. Директором призначено пастора з Хмельниччини Богдана Левицького.

«Ми розуміємо, що потребу в душеопікунстві сьогодні має мало не кожен українець. Багато людей пережили не просто стреси, а психологічні травми. І ми маємо допомогти нашим співгромадянам вийти з цього стану», – каже перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок.

Попередня «Вважаю це чудом ХХІ століття,  що так багато людей у світі моляться за нас» - Михайло Паночко на засіданні Комітету УЦХВЄ
Наступна Восьмий Національний День молитви за Україну запланували на червень 2023 року в Київському палаці спорту

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва

На Різдвяному концерті християни віри євангельської перевели погляд від традицій проведення найвеличнішого свята до головної особистості дійства – Ісуса Христа.

Новини братерства

Відбулася зустріч голови НЕК України Василя Костицького з представниками релігійних та громадських організацій Івано-Франківська

9 червня 2012 року більше 30 представників громадськості Прикарпаття підтримали заборону абортів в Україні.