Червень 20, 2012 0 1204 Переглядів

У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту

Львівська Богословська семінарія у співпраці з Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова проводить набір студентів на 2012/2013 навчальний рік на спеціальності “Економічна теорія” та “Початкове навчання”.

Навчання буде здійснюватися за заочно-дистанційною формою.

Заочно-дистанційне навчання є інноваційною формою підготовки, що здійснюється безпосередньо за місцем перебування слухачів без відриву від основної діяльності та на основі використання сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій (ІКТ). Тому додатковими вимогами до осіб, які вступають на заочно-дистанційну форму навчання  є готовність до користування сучасними інформаційними і телекомунікаційними технологіями та наявність доступу до Інтернету та електронної пошти.

Детальніше про умови прийому на навчання можна дізнатися на сайті Львівської Богословської семінарії.

Попередня Спілкування на острові Хортиця
Наступна Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пастор Віталій Яцюк: «Ми завезли допомогу на блокпост, а наступного дня його обстріляли з «Градів». Хлопці, яким ми свідчили, загинули…»

   Ця розмова  із старшим пресвітером Тернопільської області Віталієм Яцюком відбулася в канцелярії братерства у Києві, через кілька днів після того, як він повернувся із зони АТО.

Новини братерства

«Те, що ми бачимо тут сьогодні, це чудо від Бога!» – нотатки з Національного дня молитви за Україну

     Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко взяв участь у Національній молитві за Україну, яка 27 травня 2017 року відбулася у столичному Палаці спорту.

Новини братерства

Служіння у київській церкві «Ковчег»: уроки Гетсиманії

   У середу, 5 лютого київську церкву «Ковчег» по вул. Брусилівській, 28/33 відвідали старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ м. Києва Анатолій Козачок та старший єпископ ЦХВЄУ  Михайло Паночко.