Листопад 9, 2016 0 1648 Переглядів

Олександр Озеруга: «Місіонерська конференція Київської області показала зростаючу динаміку місіонерських зусиль»

6 листопада в церкві «Благодать» (с. Соф.Борщагівка) відбулась місіонерська конференція Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ.

Розпочав конференцію старший пресвітер обласного об’єднання Озеруга Олександр Ірсонович. Він зазначив, що останнім часом обласна пресвітерська рада приділяє особливу увагу розвитку місіонерського бачення в помісних церквах об’єднання. Зокрема, тільки за цей рік було проведено дві місіонерські школи за курсом «Кайрос» (Living Springs International), ще одна відбудеться 14-18 листопада у м. Фастів. Навчання пройшли 39 служителів, з них 18 пастори обласного об’єднання. Підготовлена група інструкторів цього курсу для подальшого місіонерського навчання в помісних церквах, засновано Місіонерський комітет об’єднання для організації та координації місіонерства. Крім того об’єднання активно бере участь у фінансовій підтримці місіонерського служіння в Африці, Індії, Грузії і т.д.

11«Хочу відзначити, що не зупиняється праця і в самій області. З 2004 року в області були відкрито 8 церков, а в найближчі рік-півтора планується офіційно відкрити ще 8 нових помісних церков, – говорить старший пресвітер. – Якщо ноги Церкви не будуть зміцнені готовністю звіщати Добру звістку світу, ми будемо слабкі, як той бовван на глиняних ногах. Стережімося цього!»

На завершення старший пресвітер оголосив про відкриття місіонерської школи об’єднання «Global Partners» (www.gpukraine.org.ua), яка з 7 листопада 2016 р. розпочинає свою роботу на базі церкви ХВЄ в м. Фастів.

В конференції також прийняли участь іноземні гості: Чед Уіби, (Місія SEND International), директор з мобілізації церков на місіонерське служіння, який має 21 рік досвіду місіонерської праці в Росії та Україні. Чед говорив про богословські аспекти Місії та привів статистичні дані про стан Місії серед ще недосягнутих Євангелієм народів.

Ульф Штробен, місіонер з Fida International (Фінляндія), який 16 років служив у Африці, а останні 4 роки працює у різних країнах світу допомагаючи помісним церквам відкривати місіонерські школи, та 150 днів в році проводить в місіонерських поїздках. Брат Ульф звернув увагу на те що, «місія – ще не туризм, і не культурний імперіалізм, це відчуття люблячого серця Бога».

Завершував конференцію Стів Олдрідж, засновник навчального курсу «Lifeworks». 43 роки свого життя Стів присвятив місіонерському служінню. Тепер він прибув до України, щоб викладати в новій місіонерській школі.

«Близько 400 братів та сестер, серед них багато молоді, взяли участь в цьому служінні. Ми переконані, що такі зустрічі важливі, адже допомагають нам бачити світ ширше, показують потребу та  дають можливість почути заклик від Господа іти туди, де ще досі непроглядна темрява», – говорить пастор Владислав Сачко.

Попередня Звернення ВРЦІРО щодо утвердження миру та поступу українського суспільства
Наступна Валерія Чорнобай: «Сучасна протестантська євангельська церква в Україні: маргінальна спільнота чи місто на верховині гори?»

Вам також може сподобатися

Департаменти

Зустріч місіонерів на Київщині

27-28 червня 2022 року в на базі християнського відпочинку «Територія

Новини регіонів

Церква «Віра, надія, любов» на Одещині поповнилася  молодими вірянамими

Неділя, 6 вересня, видалась сонячною і теплою. Цього дня одеська

Новини братерства