Травень 3, 2023 0 562 Переглядів

«Що робить Церква під час війни?» – Іван Білик, голова благодійного фонду УЦХВЄ «Є добро»

З першого дня російської агресій проти України, Українська Церква Християн Віри зайняла проактивну позицію для допомоги суспільству нашої країни. На цей час волонтерами УЦХВЄ було евакуйовано понад 160 000 осіб з гарячих точок, з прифронтових територій і тих місць, де відбувались особливо важкі обстріли та страждання людей.
Скільки допомоги вдалось реалізувати?
Понад 230 000 людей ми прийняли транзитом, в наших західних церквах вже за перший рік повномасштабного вторгнення.
Наші волонтери та служителі працювали цілодобово й продовжують служити у такому режимі і дотепер, ми дякуємо Богу за усіх наших партнерів, церкви різні організації котрі протягнули руку допомоги для українського народу. УЦХВЄ отримала понад 20000 тонн гуманітарних вантажів і допомогу для народу України, і вони буди поширені через мережу наших церков.
Також ми маємо такий цікавий факт – понад 23 000 тонн гуманітарних вантажів було зібрано членами помісних церков УЦХВЄ.
Ми дякуємо Господу за всіх благодійників котрі  сьогодні є відповіддю Божою,  на кризу людей.

Про благодійний фонд УЦХВЄ

Коли стало зрозуміло що війна буде тривати значно довше ніж всі очікували, комітетом Єпископів УЦХВЄ прийняте рішення про заснування благодійного фонду. Мабуть, вперше в історії Українського законодавства благодійний фонд створює не окремі приватні особи, а створює церкву у наглядову раду входять ключові Єпископи нашого братерства управління входять компетентні служителі котрі якісно, і мудро знають як виконувати ті доручення які необхідні для цього періоду.
Ми віримо і знаємо, що саме через цей інструмент благодійний фонд ми зможемо налагодити кращу співпрацю з великими міжнародними організаціями, котрі мають свої очікування за для допомоги українському народу, для того, щоб оптимізувати роботу для 1750 церков потрібен один представник який якісно і професійно зможе виконувати всі необхідні очікування цих організацій.
Ми дякуємо Богові що ми можемо використовувати цей інструмент, і вже сьогодні можемо бачити певні плоди благословіння від його діяльності.

Про нові критерії звітності

Благодійний фонд має ключове завдання і місію допомогти помісним церквам вийти на новий рівень діяльності. Я  знаю, що як служителі ми завжди будували свої взаємовідносини з допомогою людям на такому рівні, щоб не розголошувати те, що робить Церква. Сьогодні прийшов зовсім інший період і зовсім інший час, для того, щоб проголошувати та чітко фіксувати ту діяльність яку ми робимо.
Більшість благодійних організацій і фондів мають відповідні законодавчі нормативи які потрібно фіксувати в звітах, в нашій діяльності, тому я заохочую всіх партнерів всіх організації, церкви, з якими ми співпрацюємо – мудро та чітко фіксувати, ту діяльність, і ту допомогу яку ми роздаємо.

На завершення

Також хочу подякувати всім нашим партнерам, всім, хто причетний до діяльності фонду та відповідає на нагальні потреби людей в Україні за те, що в цей складний період ви відкриваєте свої серця задля допомоги українському народу. Ми віримо, що разом зможемо подолати цю кризу і бути відповіддю Божою на потреби людей.
Я щиро дякую усім волонтерам, пасторам, служителям, які в цей не простий час також залишаються в Україні та продовжують свою діяльність. Дякую, що ви виконуєте цю місію і благословляю кожного з вас.  Якщо вам потрібна допомога – звертайтесь і будемо разом ширити Боже Царство, допомагаючи людям та відповідаючи на їхні потреби.

Попередня Герої віри. Де вони сьогодні? (ВІДЕО)
Наступна «Не пропусти свій сезон» – на Харківщині провели регіональну підліткову конференцію

Вам також може сподобатися

Новини

У західних областях України церкви активно приймають людей, які виїхали з-під обстрілів

​​Церкви ХВЄ західних областей України переобладнали всі доступні приміщення, включно

Новини братерства

В Івано-Франківську відбувся другий випуск бакалаврів філії ЛБС

   25 жовтня 2015 року в домі молитви церкви ХВЄ м. Івано-Франківська відбулося святкове богослужіння, приурочене випуску студентів філії Львівської богословської семінарії. 41 студент, серед яких пастори, диякони, вчителі недільних шкіл та проповідники з багатьох церков області

Освіта

Сьома Міжнародна місіонерська школа випустила студентів

23 серпня 2018 року у Києві відбувся випуск Міжнародної місіонерської