Серпень 27, 2013 0 1504 Переглядів

Полку місіонерів прибуло

     23 серпня відбувся випуск другої Міжнародної місіонерської школи, що проходила на базі Київського Біблійного інституту. Школа діє за програмою місії «Світло для народів», у співпраці з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

     Вітаючи випускників, ректор КБІ Сергій Манелюк зазначив, що сьогодні в різних кранах світу, в тому числі в Україні, спостерігається деяке охолодження – зниження активності християн. Тим ціннішою є молодь, яка обрала метою свого життя місіонерство.

     Пам’ятати про те, що Господь завжди залишається вірний Своєму слову випускників закликав заступник єпископа Об’єднаної церкви ХВЄ в Республіці Білорусь Леонід Бірюк:

     – Один наш єпископ запитав досвідченого місіонера: «Чому сьогодні ми так мало бачимо чудес, про які говорив Ісус в Євангеліє від Марка? «А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім’я Моє демонів будуть вигонити, говоритимуть мовами новими, братимуть змій; а коли смертодійне що вип’ють, не буде їм шкодити; кластимуть руки на хворих, і добре їм буде!» (Мк. 16:17-18). Відповідь була простою: «Тому, що мало проповідується Євангеліє». Може хтось із вас горить бажанням поїхати на місію якомога далі, таким я скажу: важливо служити не якомога далі від дому, а  якомога ближче до Господа!

      Леонід Бірюк порадив випускникам підтримувати зв’язки один з одним.  А ще зазначив, що практика показує: місіонер повинен мати досвід служіння в помісній церкві, тоді він буде успішним і на місійному полі.

      Із словом наставлення до випускників звернувся секретар Київського обласного об’єднання церков ХВЄ Владислав Сачко. А також поздоровила родина місіонерів із США – Іван та Роза Поповичі. Вони заспівали кілька псалмів, з якими євангелізують на вулицях.

     Заключне слово від імені братства сказав заступник старшого єпископа ЦХВЄУ, завідувач місіонерського відділу Микола Синюк:

     – Сьогодні ми бажаємо випускникам багато чого – успіхів у проповіді Євангелії, зростання в благодаті, добра… А я хочу запитати: які  ваші бажання? Адже все добре, прекрасне і благословенне починається з бажань. Так само як і все погане та нечисте починається з бажань. Від того, як ми їх реалізуємо, або знехтуємо ними, залежить, який ми принесемо плід, – зазначив Микола Петрович. – Бачити Бога, коли успіх, коли невід наповнений рибою, це просто. А от бачити Бога, коли, як у Іова, втрачено все – і майно, і здоров’я, і близькі, – це зовсім інше. Бути місіонером не завжди легко, не завжди комфортно, не завжди на висоті, з мікрофоном… Нерідко місіонери стикаються із ситуаціями, котрі важко зрозуміти, осмислити і якось відреагувати на них. Однак якщо наші бажання співпадають із бажанням небесного Отця – щоб усі люди спаслися – сам Бог на вашому боці.

     За неповних три місяці студенти опанували насичену програму, в томи числі вивчили ази сербської та турецької мов. Їм було вручено сертифікати місіонерів. Як розповів координатор ММШ Антон Кукса, в процесі навчання студенти проходили практику, відвідуючи церкви Києва й області, зробили кілька виїздів у інші області України, а попереду в них ще дві експедиції. Одна місіонерська група на початку жовтня поїде до Грузії, звідки, як планується, зробить виїзд до Туреччини. Інша група на початку листопада поїде до Чорногорії, де проведе на білоруській місійній точці три або чотири тижні.

Попередня Завершилася виставка художніх робіт ув'язнених, присвячена Божій любові
Наступна Українські церкви в Європі – радість зустрічі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Київські пастори обговорили життя церков та плани на поточний місяць

   4 листопада 2013 р. відбулася чергова зустріч пасторського комітету ЦХВЄУ. Традиційно пастори церков столиці кожного першого понеділка місяця (після служіння хліболамання) збираються в канцелярії братерства на вулиці Оніскевича, 3.

Новини братерства

Навчання євангелістів Центрального регіону України проходило з постом і молитвою

Два дні, 23-24 грудня 2015р. на базі київської церкви «Філадельфія» тривало планове навчання євангелістів Центрального регіону. Зокрема були відповідальні за роботу благовістя у м. Києві…

Новини братерства

В Києві розпочала роботу друга Міжнародна місіонерська школа

3 червня 2013 року на базі Київського Біблійного інституту відкрилась Міжнародна місіонерська школа, у якій розпочали навчання 24 молодих місіонери із чотирьох країн СНД. Школа діє під егідою місії «Світло для народів», що працює спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.