Жовтень 25, 2020 0 456 Переглядів

Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність єпископ Володимир Бровка

24 жовтня відійшов до вічних осель Бровка Володимир Іванович, старший пресвітер Кіровоградського обласного об’єднання церков УЦХВЄ.

Від імені Правління, Комітету єпископів та всієї Української Церкви Християн Віри Євангельської висловлюємо щире співчуття дружині Тамарі Іванівні, дітям Євгену, Ользі, Олександру, Віталію та всій родині. Надія на Воскреслого із мертвих Ісуса Христа спонукає нас очікувати славної зустрічі з дорогими нам людьми в Божому Царстві. Приклад життя та служіння Володимира Івановича хай будуть для нас підтримкою та спонукають наслідувати його люб’язність, порядність та жертовність.

Володимир Іванович народився 12 вересня 1960 р. в с.Колодно, Тернопільської області в християнській сім’ї. Має брата Василя та сестру Ольгу.

У 1983р. він прийняв водне хрещення. 1984 року переїхав на Кіровоградщину, служив молодіжним керівником церкви с. Свердловка.

21.08.1994 р. рукопокладений в дияконський сан у церкві м. Світловодська. Через чотири роки, у 1998 р., був рукопокладений на пастора церкви в тій же церковній громаді.

У лютому 2010 р. рукопокладений на служіння старшого пресвітера п`ятидесятницьких церков Кіровоградської області.

Меморіальне служіння та прощання з тілом відбулося в неділю 25 жовтня за місцем проживання родини.

Попередня ПОЛТАВЩИНА: пастори відвідали місіонерські сім’ї
Наступна «Місіонери запалили в мені надію на нове життя!» - Галина Гарсіа місіонерка в Мексиці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Розпочала роботу Міжнародна місіонерська школа: один із пріоритетів – утвердитися в своєму покликанні

     Вже стало доброю традицією  у літні місяці на базі Київського біблійного інституту проводити Міжнародну місіонерську школу. Цього року…

Новини братерства

Праця заради майбутнього з оцінкою «добре»

В суботу 16 лютого на Хмельниччині про роботу, служіння і результати за минулий 2012 рік, звітували служителі. Єпископ Михайло Паночко, його заступник у Західному регіоні Юрій Веремій та майже сотня служителів Хмельницької області спільно аналізували роботу обласного об’єднання, складали плани на майбутній рік.

Новини братерства

Три дні для слави Божої: відбулася ХХ конференція місії «Голос надії»

     23-25 липня 2015 р. у місті Луцьк в стінах «Церкви Христа Спасителя» пройшла ювілейна конференція місії «Голос надії» присвячена 25-річчю з часу заснування місії.