Жовтень 22, 2020 0 195 Переглядів

ПОЛТАВЩИНА: пастори відвідали місіонерські сім’ї

Старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄ Михайло Роман із пастором Ігорем Фенем мали можливість відвідати місіонерські церкви. А саме церкву в с. Нижній Булатець, де несе служіння брат Ілля з сім’єю.

Далі поїхали у с. Вищий Булатець, де служить сім’я брата Анатолія. По Божій милості тут ведеться будівництво хорошого Дому молитви.

Наступним місцем зустрічі з місіонерами було с. Ісківці, де служать місіонерки із Західної України. У селі придбано приміщення колишньої школи під Дім молитви, також там мешкають місіонери. Зараз у приміщенні ведуться активні ремонтні роботи волонтерами з Рівненщини. Далі служителі відправились до пастора В’ячеслава Рабовлюка в с.Новаки. В селі також йде до завершення будівництво чудового Дому молитви.

І остання зустріч була із сім’єю брата Сергія Мельника в с. Духове, служителі мали плідне спілкування та смачну вечерю.

«Цінуємо і благословляємо кожного місіонера Полтавщини! Щиро просимо молитися за місіонерське служіння!» – зазначають служителі.

ChvePoltava

 

Попередня «У розмові з Президентом ми підняли питання про захист моралі та протидію гендерній ідеології» - Михайло Паночко про зустріч на Банковій
Наступна Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність єпископ Володимир Бровка

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Житомирщину

Церква у райцентрі Олевськ, що в Житомирській області, минулої неділі, 7 квітня, мала особливе богослужіння. Громаду віруючих відвідав старший єпископ ЦХВЄ України Михайло Паночко, який взяв участь у зібранні та разом із пасторами оглянув приміщення нового Дому молитви, що зараз перебуває у стадії будівництва.

Новини регіонів

Юнаки – ви сильні?

З 27 по 29 липня в с. Рованці, що поблизу Луцька, відбувся II Волинський з’їзд молоді ХВЄ, який зібрав близько тисячі молодих людей із церков усієї області.

Новини регіонів

У Білій Церкві християни провели сімейну євангелізацію

    Ігри, спортивні змагання для дітей, та слово про Господа для них і їхніх батьків – ось що вкладають у словосполучення «спортивний майданчик» служителі дитячого служіння церкви. У місті Біла Церква такий майданчик з успіхом провели 1 червня.