Червень 18, 2017 0 997 Переглядів

Час відкриттів та зцілення душі і тіла – нотатки із Всеукраїнської сестринської конференції

     Рiчна конференція жіночого служiння УЦХВЄ відбулася з 13 по 16 червня 2017 р. на території християнської бази відпочинку «Азовський маяк», що неподалік Мелітополя. Під час богослужінь, семінарів та навчальних секцій сестри обмінювалися  досвідом, разом молилися, розбирали Слово Боже і відпочивали. Програма передбачала час для того, щоб погрітися на південному сонечку і зануритись у морські хвилі, а погода цілком цьому сприяла.

     Привіт з-за океану… і монах-реформатор

_DSC_5716     Відкриваючи форум, що проходив під гаслом «Реформація – почни з себе», першою сестер привітала координатор Людмила Степанченко. А от незмінна завідувачка сестринського відділу церкви Віра Деркач, на жаль, цього року не змогла приїхати на конференцію, оскільки зараз знаходиться за кордоном. Вона прислала відео-привітання: «Я з вами, хоч не тілом, але духом. Упевнена, що Господь приготував для вас корисну поживу…» – підкреслила Віра Іванівна.

     Про те, що насправді являє собою Реформація, глядачі почули із вуст самого Мартіна Лютера (у образі монаха-реформатора сестри впізнали пастора з Кривого Рогу Віктора Степанченка). «Реформація – це преображення в образ Христа. Це означає служити, любити і прощати за Його прикладом» – підкреслив «Лютер».

     Сестер привітала відповідальна за жіноче служіння в церквах Запорізької області Валентина Кашковська, після чого із центральною проповіддю на урочистому відкритті виступив старший пресвітер області Василь Гедаревич. На прикладі пророка Єлисея він показав, як треба справлятися із проблемами та викликами у житті. Чудовим співом послужив хор церкви «Еммануїл» із міста Запоріжжя. 

     Цілісність приходить із Богопізнанням

_IMG_2609     Другий день сестринської конференції, розпочався з ранкової молитви за Україну та особисті потреби. А на денному служінні основним спікером була українська місіонерка в Мексиці Валентина Невмержицька. Вона вже не вперше приїздить на Батьківщину та бере участь у сестринській конференції. Цього року Валентина говорила на тему «Цілісність жіночого серця».  «Ми у процесі Богопізнання, і чим більше ми пізнаємо Бога, тим більше ціліснішими стаємо», – зауважила спікер.

     На вечірньому служінні відповідальна за інформаційний напрямок у структурі сестринського  служіння Людмила Бендус з Івано-Франківська поставила сестрам багато риторичних (і не тільки) запитань. Найперше стосовно того, що про нас, як про християн, говорить поведінка наших дітей. У що вдягнуті наші підлітки, що вони пишуть у соцмережах і як на це можна вплинути. Та головне, що ми відповідальні за те, щоб у християнських  сім’ях виростали віруючі майбутні керівники, вчителі, лікарі, музиканти і президенти.

     Завершився насичений подіями робочий день конференції роботою у групах за напрямками: навчальному, соціальному, молитовному та інформаційному. 

     «Ехад» або складна одиниця

_IMG_2702     Останні два дні її виявилися надзвичайно насиченими. Було багато змістовного і глибокого Слова, спілкування та приємних сюрпризів. 

На денному служінні 15 червня сестрам служила гостя із США Наталія Черниш, яка говорила про духовні пустелі та шляхи виходу з них. А ввечері свою тему «Цілісність жіночого серця» продовжила Валентина Невмержицька, після чого прозвучала молитва за духовне обновлення. Взагалі, чимало учасниць конференції (а їх приїхало до Мелітополя понад 300) посвідчили, що пережили не лише особливе натхнення від Святого Духа, але й фізичне зцілення. 

_IMG_2861     Кожна із сестер отримала на пам’ять подарунки. А ще організатори приготували солодкі гостинці, які роздали на пляжі. Щоправда отримати їх можна було тільки назвавши слово-пароль – «Ехад», що означає «складна одиниця». Це єврейське слово пояснює сутність триєдиності Бога та єдності нас багатьох в одному Тілі Христа – Церкві. 

     Під час урочистого закриття 16 червня основним спікером був заступник старшого пресвітера обласного об’єднання УЦХВЄ в Запорізькій області Віктор Степанченко. Він проповідував на тему «Приблизьтесь до Бога і Він приблизиться до вас». Після чого сестри осібно помолилися за багатодітних мам, незаміжніх, вдів, дружин служителів, та тих, чиї чоловіки ще не прийшли до Бога. Сестри подякували адміністрації християнського табору «Азовський маяк» і здійснили молитву за усіх, хто послужив, щоб сестринська річна конференція відбулася. А ведуча Оксана Маліщук запросила усіх бажаючих на навчання до Київського біблійного інституту на спеціалізації «жіноче служіння», закінчивши яку, сестри зможуть бути ефективнішими у служінні.

     «Дуже вдячні Господу за ці благословенні, наповненні відкриттями і приємними подіями дні на березі Азовського моря!» – кажуть учасниці конференції.

15.06.2017

Попередня Євангельська теологічна семінарія оголошує набір на 2017 навчальний рік!
Наступна Слідами сестринської конференції: що відбувається за лаштунками служіння?

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Львівщині обрано нового старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄУ

Під час звітно-виборної конференції об’єднання церков ХВЄ Львівської області, що відбулася 8 лютого, на служіння старшого пресвітера обрали пастора Володимира Якиміва.

Новини регіонів

«Місіонерство і благовістя залишаються ключовим напрямком служіння на Полтавщині» – Михайло Роман

Звітна конференція п’ятидесятницьких церков Полтавщини, що відбулася 27 лютого, мала

Новини братерства

Свято Різдва Христового зібрало на Європейській площі Києва тисячі віруючих людей (ФОТО)

 Цього року багато українських церков уперше святкували Різдво Христове – 25 грудня,  разом із більшістю країн світу. Саме цей день став початком проекту R500…