Серпень 29, 2013 0 1221 Переглядів

Українські церкви в Європі – радість зустрічі

 

        З 11 по 25  вересня відбудеться поїздка групи служителів ЦХВЄУ по кранах Європи та Скандинавії. Українські пастори служитимуть у церквах, де збираються українські заробітчани. Нещодавно з такою ж метою відбулася поїздка містами Німеччини та Франції.

    Як розповів старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Івано-Франківської області, єпископ Юрій Веремій, з 23 липня по 2 серпня, разом із пастором Омеляном Грицяком вони побували у Берліні, в місті Рамштай (Німеччина), та у Парижі. Проповідували та проводили  особисті консультації.

707-gol-1

    –  Люди, які виїжджають жити або працювати у Європейські крани, як правило, це особистості, котрі знають, чого хочуть досягнути у житті. Однак серед них мало досвідчених служителів. І це, звичайно ж, позначається на стані церков. Більшість вірян там відвідують зібрання раз на тиждень, а решта часу зайняті роботою, – розповідає Юрій Костянтинович. – Тим не менше вони хочуть розвиватися і просять допомогти у розробці та друці інформаційних матеріалів для євангелізацій, а при можливості прислати і досвідчених служителів.

707_2

  Церква в Парижі налічує маже 80 членів. Одним з її засновників ще 10 років тому став  мешканець французької столиці  у другому поколінні Петро Тихий (на фото біля Ейфелевої вежі посередині).
Українська громада, розташувалася на базі відомого Євангельського центру «Evidence». Там працює близько десятка міжнародних департаментів: церкви, які відвідують вихідці з Румунії, Росії, Китаю, Мадагаскару… (на фото – Юрій Веремій з дружиною та старший пастор Євангельського центру «Evidence» Франсуа Форшлі).707_3

   – У середині вересня ми з групою євангелістів і проповідників братства плануємо знову вирушити в таку поїздку, – ділиться Юрій Веремій. – Окрім Німеччини і Франції маємо відвідати церкви у Норвегії, Іспанії та Італії. До речі, в двох останніх країнах християни досить активні щодо євангелізації: щомісяця у помісні церкви в Римі, ми передаємо тисячу, а то й дві примірників  газети «Вірую», в Іспанію (Мадрид, Малагу та ін.) передаємо до тисячі газет, які повністю розходяться. Що й не дивно: у європейських столицях мешкають десятки тисяч наших співвітчизників, які поїхали туди шукати кращої долі. І немало з них знайшли, що шукали, тільки віддавши своє життя у руки Ісуса Христа.

Попередня Полку місіонерів прибуло
Наступна День села у Тарасівці. Або як Бог відкриває двері для Євангелізації

Вам також може сподобатися

Церкви в Європі
Новини братерства
Церкви в Європі