Лютий 24, 2021 0 1568 Переглядів

«Церкви нашого братерства в Італії ростуть і розвиваються» – єпископ Юрій Веремій

Єпископ Юрій Веремій, координатор діяльності громад УЦХВЄ у країнах Західної Європи, здійснив робочу поїздку церквами Італії.

На шляху до Риму,  першим пунктом призначення стала Польща, церква «Слово віри» у Варшаві. Послуживши братам і сестрам, разом із пастором місцевої громади Олександром Дем’яненком Юрій Костянтинович 15 лютого виїхав до Італії.

«Ми мали деякі вагання щодо карантинних обмежень, але, помолившись, з надією на Бога вирушили. На кордоні з Австрією був контроль, але нас пропустили, а на кордоні з Італією проїхали без перешкод, – розповідає єпископ. – 16 лютого прибули Тоскану – це регіон Італії, де проживає багато українців, а два тижні тому сюди з Неаполя переселився пастор Василь Мигас, щоб працювати на західному узбережжі між містами Гросетто – Фолоніка – Чечино – Піза. Там ми зустрілися також з іншими братами, звершили молитву благословення та домовились про співпрацю».

17 лютого разом з братом Василем гості поїхали до Неаполя – це за 500 км. Там мали різні зустрічі з людьми, спілкування з молоддю. А наступного дня, у четвер, відвідали місто Касерті, що за 35 км від Неаполя, відбулося відкриття нового зібрання – служіння там проходитимуть  щочетверга о 16:00.

У неділю, 21 лютого, Юрій Веремій з братами відвідав місцеву церкву «Нова П‘ятидесятниця», де збирається багато віруючих людей. «Я мав можливість там проповідувати. Пастор  Michele Passaretti дуже відкритий до нас, він разом зі служителями пообіцяв всіляко допомагати новій громаді», – ділиться єпископ.

Цього ж недільного дня, в українській агенції «Мальва», що в американському кварталі Неаполя (там наша церква орендує зал для богослужінь), відбулося святкове богослужіння рукопокладання: звершили молитву за Василя Мигаса та Ярослава Наконечного (на пресвітерське служіння) та Ігоря Наконечного поставили на випробувальний термін на дияконське служіння.

«Бог нас рясно благословив. За два з половиною роки служіння братам вдалося об’єднати в служіння близько 70 людей родом з різних куточків України, котрі нині проживають в районі Неаполя. Цю велику й нелегку працю брати та їх сім’ї виконують ревно й відповідально» – продовжує Юрій Костянтинович.

У понеділок, 22 лютого, служителі провели зустрічі із старшими служителями двох національних об’єднань п’ятидесятницьких церков Італії.

Попередня Триденний навчальний курс для служителів Волині у с. Заозерне
Наступна «Люди з порушеннями слуху мають потребу в хорошій біблійній основі жестовою мовою» – Павло Смаль

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Випускники Київського біблійного інституту 1996 року прийшли привітати із врученням дипломів нинішніх випускників

 Урочистості з нагоди випуску студентів у КБІ відбулися у п’ятницю  27 травня 2016 року. Щирі посмішки, привітання, ледь вловимий трепет у поглядах випускників…

Новини братерства

Різдвяний трамвай у Запоріжжі

Молодь церкви «Христос – єдина надія» 6 січня 2013 року привітала жителів свого району з Різдвом Христовим у трамваї. Пасажири трамваю були приємно здивовані, адже подібна християнська акція ще ніколи не проходила в Запорізькому регіоні.

Молодіжне служіння

Для молоді важливо мати час єднання з Господом, молитви і навчання – переконані у відділі молоді УЦХВЄ на Рівненщині

Серпень виявився досить насиченим для молоді УЦХВЄ Рівненської області. Переживаючи