Лютий 21, 2021 0 589 Переглядів

Триденний навчальний курс для служителів Волині у с. Заозерне

З 16 по 18 лютого 2021 року в Ретрітцентрі церкви «Фіміам», розташованому в с. Заозерне Любомльського району Волинської області, відбувся навчальний курс для служителів Волинського об’єднання УЦХВЄ. Навчання організував відділ освіти об’єднання церков Волині, зокрема його завідувачем Миколою Волковим.

Крім волинян, у ньому взяли участь служителі з Рівненського та Львівського об’єднань Української Церкви ХВЄ. Загалом було 100 учасників. Серед них — старші пресвітери, єпископи та їхні заступники, члени пресвітерських рад згаданих областей. Зокрема — Анатолій Козачок, Михайло Близнюк, Олександр Коток, Володимир Якимів, Володимир Бричка, Микола Синюк.

Служителям було запропоновано низку семінарів, а саме: «Взаємостосунки між служителями» (провів Синюк М. П.), «Душеопікунство» (Козачок А. М.), «Етика служителя» (Коток О. А.), «Використання церковних фінансів» (Рибак П. А.), «Налагодження взаємостосунків у церкві» (Близнюк М. І.), «Сім’я служителя» (Бричка. В. Д.). А також проведено дискусії на актуальні теми: «Взаємостосунки поколінь і передавання служіння» (модератор Панфілов І. В.), «Молитва за хрещення Святим Духом» (Кузьмич О. М.), «Поширення і проповідь Євангелії в сучасних умовах» (Когут Б. І.), «Служіння людям з хворобами, оливопомазання» (Вронський В. В.), «Дисциплінування членів церкви» (Карпович П. Д.), «Вирішення сімейних проблем» (Оніщук П. Ф.).

Не менш важливими для служителів було спілкування та обмін досвідом, що сприяло утвердженню в Божому покликанні та надихало до ревної праці Господу, Церкві та людям.

Сайт Волинського об’єднання УЦХВЄ

Попередня Ваша дитина бере участь в олімпіаді «Юні знавці Біблії»? Заявку можна подати до 1 квітня
Наступна «Церкви нашого братерства в Італії ростуть і розвиваються» - єпископ Юрій Веремій

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Президент України підписав указ про відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович підписав 21 січня 2013 року Указ про організацію та проведення заходів, що будуть відбуватися в Україні в цьому році з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Новини братерства

На часі – плани щодо відкриття церквами шкіл та формування нових служб (нотатки із засідання Комітету ЦХВЄУ)

   10 червня 2015 р. старші пресвітери обласних об’єднань Церкви ХВЄ України за традицією  зібралися у Києві на щоквартальне  засідання, аби звірити орієнтири служіння.

Освіта

Триває третій навчальний рік у «Християнській відкритій академії»

Близько 450 студентів з 17 країн зібралися у віртуальних стінах