Лютий 18, 2021 0 2135 Переглядів

Ваша дитина бере участь в олімпіаді «Юні знавці Біблії»? Заявку можна подати до 1 квітня

XIІІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії», яку традиційно оголошує Національний університет «Острозька академія» у 2021 році матиме загальну тему: «Земля – наш великий і прекрасний дім, подарований Богом. Піклуймося про довкілля разом».

Організатори бажають підняти питання екології як ціннісного ставлення до себе, людини, сім’ї, природи тощо. В основу ліг вірш зі Слова Божого «Земля і все, що наповняє її, Усесвіт і всі ті, які живуть у ньому, – вони Господні» (Пс. 23:1).

До участі в олімпіаді запрошуються діти дошкільного віку, учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, учнів профтехучилищ та студенти вишів України. Проходить олімпіада у декілька етапів. Спочатку її проводять у школі серед дітей які вивчають предмети духовно-морального спрямування такі як «Етика», «Основи християнської етики» та ін., далі – в районі, області. А для переможців обласного рівня місцем проведення заключного етапу традиційно стає Національний університет «Острозька академія».

Перший етап пройде в онлайн-форматі 10 квітня 2021 р. це буде виконання письмового (усного) тесту на знання Святого Письма. У цьому етапі беруть участь переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад та всі охочі, хто подасть заявку на участь до 01 квітня 2021 р.

Другий етап – 11 квітня 2021: виконання письмового (усного) тесту на знання Святого Письма. Цей рівень буде проведений за необхідності, якщо  переможці тестування (першого рівня) матимуть однакову кількість балів у своїй віковій категорії своєї області.

Третій етап – 17 квітня, це буде представлення творчої роботи дітьми дошкільного віку та учнями 1-4 класів і презентація дослідження Святого Письма учнями 5-6 класів. У ньому беруть участь ті, хто набере найбільшу кількість балів за результатами тестування 10 (11) квітня, по одному представнику від області.

Учні 1-4 класів мають підготувати вдома творчу роботу (малюнок, аплікацію тощо), у якій зобразити історію зі сторінок Біблії, що яскраво демонструє Боже творіння. А потім протягом 5 хвилин захистити її, усно описавши зображену біблійну історію. Також виконати пісню (розказати вірш, розповідь, чи зіграти на музичному інструменті), що прославляє Бога, Творця довкілля.

Переможці конкурсу «Юні знавці Біблії» 2017 рік.

Для учнів 5-6 класів завдання дещо складніше. Вони мають  виконати вдома дослідження  Святого Письма на тему: «Едемський сад – перша екосистема в історії», згідно з поданими біблійними віршами, а потім представити роботу протягом 5-6 хвилин.

Четвертий етап пройде 18 квітня. Це буде представлення дослідження Святого Письма учнями 7-11 класів та студентами училищ і ВНЗ. У цьому етапі беруть участь ті, хто набере найбільшу кількість балів за результатами тестування 10 (11) квітня, по одному представнику від області.

Вони мають виконати вдома дослідження Святого Письма на тему: «Людина може перетворити на рай всю Землю лише тоді, коли вона носитиме рай у собі самій» та презентувати свою роботу протягом 5-10 хвилин.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

І. Дорослим дозволяється консультувати дітей, але не виконувати за них роботу.

ІІ. Творчу роботу (малюнок, аплікацію, тощо) надсилати в електронному вигляді: сканований варіант або електронну фотографію у форматі JPEG.

Підпис творчої роботи: прізвище, ім’я автора; клас; повна назва школи; область (Шевченко Петро, 2 клас, Дрогобицька гімназія, Львівська область) – щоб не псувати роботу, підпис можна зробити на зворотньому боці.

ІІІ. Дослідження Святого Письма, оформити в редакторі Microsoft Word; шрифт Times New Roman; розмір шрифту – 14; інтервал – 1,0.

ІV. Заявку на участь необхідно подати разом із роботою – в одному документі (для учнів 5-11 класів та студентів).

Для дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів – на окремому аркуші в редакторі Word.

  1. Електронний варіант заявки і роботи (малюнок, дослідження) надсилати до 01 квітня 2021 року на такі ел. скриньки:

Оргкомітет приймає заявку не більше як від одного учня із однієї паралелі навчального закладу.

VІ. Письмовий (усний) тест на знання Святого Письма виконують усі учасники під час Олімпіади.

Письмові тести складені таким чином, що переважна більшість запитань для кожного класу є тематичними та відповідають загальній темі класу згідно з програмою «Основи християнської етики»:
2-й клас. Живу й навчаюсь у родині.
3-й клас. Прагну робити добро.
4-й клас. Навчаємося мудрості.
5-й клас. Світ Біблії.
6-й клас. Притчі Ісуса Христа.
7-й клас. Ісус Христос – ідеал для наслідування.
8-й клас. Божі заповіді – моральний дороговказ для людини.
9-й клас. Морально-етичні цінності молоді.
10-й клас. Етика подружнього життя.
11-й клас. Основи християнського світогляду і моралі.
Усні тести для дітей дошкільного віку та учнів 1 класу проводимо за кольоровими зображеннями відомих біблійних історій: «Народження Ісуса Христа», «Ноїв ковчег» тощо.
Учаснику буде запропоноване одне з таких зображень, а він має розповісти, що зображено та яка основна думка щодо подій біблійної історії.

VІІ. Початок Олімпіади о 10 год. 10 квітня 2021 року.

VІІІ. Адреса для листування: науково-дослідна лабораторія християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35 800

ІX. Оргкомітет: e-mail: christian.lab@oa.edu.ua, тел. 067 104 5737, Власова Світлана Борисівна

З повагою
Василь Жуковський, доктор педагогічних наук, професор; керівник науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія»; Голова громадської організації «Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів із духовно-морального виховання»
Світлана Власова, старший співробітник науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія»

Для довідки

Національний університет «Острозька академія», правонаступник славнозвісної Острозької академії 16-17 століття. Саме тут у 1581 році на благословенній острозькій землі побачила світ перша друкована Біблія старослов’янською мовою, зрозумілою для того часу.

 

На фото: Костянтин-Василь Острозький  князь, меценат, сенатор Речі Посполитої, який заснував Острозьку академію у 1576 році.

 

Попередня Подорожуючи місіонерськими станціями Рівненщини
Наступна Триденний навчальний курс для служителів Волині у с. Заозерне

Вам також може сподобатися

Привітання

 Дорогі брати і сестри! Дозвольте привітати вас з днем П’ятидесятниці!

Дорога Церкво Христова!   Власне, у цей день розпочалася нова

Новини

Сестри Києва та області об’єднують зусилля у служінні жінкам

Нарада відповідальних за жіноче служіння церков Київського міського об’єднання та об’єднання церков ХВЄ Київської області відбулася 5 грудня 2018 р. 

Освіта

Агов, таланти! Прийом творів на Літературний конкурс ім. Джона Буньяна триватиме до кінця травня

До завершення прийому творів на Літературний конкурс ім. Джона Буньяна, що традиційно проходить під егідою Департамент освіти УЦХВЄ, залишилися лічені дні. Конкурсні роботи приймаються на розгляд журі до 31 травня 2021 року.