Березень 14, 2013 0 786 Переглядів

Відзвітувала Кіровоградська область


614-gol_jvlastnews_thumb9 березня цього року районний центр Знам’янка, Кіровоградської області став центром проведення чергової конференції служителів церков ХВЄ. У домі молитви місцевої церкви зібралися служителі церков області, щоб прозвітувати про працю за 2012 рік і обговорити та затвердити плани на майбутнє.

Старший пресвітер Володимир Бровко привітав присутніх служителів, і представив слово заступнику єпископа по південному регіону Олександру Бабійчуку.
«Тільки коли ми в єдності з Христом, наші взаємостосунки основані на любові. А це означає – і приймати від Господа благодать, і віддавати Йому належну славу», – таким був лейтмотив звернення брата Олександра Бабійчука.
Після звіту старшого пресвітера і відповідальних за відділи служіння до присутніх звернувся єпископ Микола Синюк із викладом семінару «Перемога піднятих рук».
Конференція завершилася спільною молитвою із братерським спілкуванням. Наступного дня відбулися служіння у церквах м. Світловодськ та м. Сміла Черкаської області за участю єпископа Миколи Синюка.

Попередня Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!
Наступна Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Господи, благослови владу в Україні!» – євангельські християни країни молились за владу напередодні парламентських виборів

   19 жовтня 2014 р. у більшості великих міст України відбулася міжконфесійна молитва, ініційована Радою євангельських протестантських церков України…

Новини братерства

Українські Євангельські церкви моляться про Боже рішення щодо євроінтеграції

З 18 по 20 жовтня у багатьох християнських церквах України віруючі перебували в постах і молитві за долю нашої держави. Мета такого молитовного служіння  полягає в збереженні та поширенні Біблійних моральних цінностей щодо ставлення до життя, сім’ї та інших важливих складових, притаманних українському народу.

Новини братерства