Березень 14, 2013 0 468 Переглядів

Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!

Як відзвітував старший пресвітер Київської області Олександр Озеруга, у області за цей рік було відкрито дві нових церкви і загалом нині налічується 38 помісних громад.  
У роботі конференції взяв участь старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він проповідував на тему: «Що таке краще служіння?». Про що ідеться у вірші Послання Павла до євреїв: «А тепер одержав Він краще служіння, поскільки Він посередник і кращого заповіту, який на кращих обітницях був узаконений» (Євреям 8:6). 
– Пізнати краще ми можемо тільки в порівнянні. Як, наприклад, пізнаємо, що «Мерседес» кращий від «Запорожця». Старозавітнє служіння несло собою осудження: «Не виконаєш – будеш засуджений!»Новозавітнє служіння несе оправдання: «Віруй – іоправданий будеш!» Ісус своїм життям на землі показав це, бо всіх, хто був у проблемі, він прощав і милував, починаючи від жінки блудниці, від митника Закхеяі до розбійника на хресті. Ці люди повірили і отримали оправдання, хоч  були достойні кари, – розмірковує Михайло Степанович.  – Нажаль, сьогодні з кафедри ми чуємо немало проповідників, які не можуть зробити різниці між Старим і Новим заповітом, так і проповідують  людям мішанину: «Якщо ви будете такі й такі, то вам буде так і так…» Згідно із Новим заповітом удар за нас взяв на себе Христос, Він виконав все. База Нового заповіту: віруй – спасешся, віруй – оправданий будеш, віруй – Святого Духа отримаєш, віруй – догодиш Богові!
Людям потрібна проповідь про благодать! І за словами старшого єпископа роль служителів не проповідувати «новозавітній закон», а показати Христа. Тоді люди, довіряючись цьому слову,
 починають жити правильним життям. Ґрунтуватися  на цих простих істинах старший єпископ  Михайло Паночко побажав усім учасникам конференції.

Попередня Відзвітувала Кіровоградська область
Наступна Відзвітувала Кіровоградська область

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Тернопільщину – м. Ланівці та с. Передмірка

Церква ХВЄ в селі Передмірка Лановецького району Тернопільської області –

Новини регіонів

Нарада молодіжних керівників Полтавщини

20 лютого  лідери молоді церков ХВЄ Полтавської області зібралися разом в м. Лубни.

Новини регіонів

Круглий стіл з нагоди 450-річчя Пересопницького Євангелія в Дніпропетровську

У вівторок, 30 серпня,  Рада євангельських протестанських церков Дніпропетровської області  провела у Дніпропетровську круглий стіл на тему: «Пересопницьке Євангеліє: історичний, літературний та культурно-духовний аспект».