Березень 14, 2013 0 599 Переглядів

Відзвітувала Кіровоградська область

Старший пресвітер Володимир Бровко привітав присутніх служителів, і представив слово заступнику єпископа по південному регіону Олександру Бабійчуку. 
«Тільки коли ми в єдності з Христом, наші взаємостосунки основані на любові. А це означає – і приймати від Господа благодать, і віддавати Йому належну славу», – таким був лейтмотив звернення брата Олександра Бабійчука.
Після звіту старшого пресвітера і відповідальних за відділи служіння до присутніх звернувся єпископ Микола Синюк із викладом семінару «Перемога піднятих рук».
Конференція завершилася спільною молитвою із братерським спілкуванням. Наступного дня відбулися служіння у церквах м. Світловодськ та м. Сміла Черкаської області за участю єпископа Миколи Синюка.

Попередня Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!
Наступна Завершилися третя сесія полтавських семінаристів

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Білу Криницю

     14 грудня 2014 старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав церкву селища Біла Криниця, що поблизу Рівного.


100 років п’ятидесятницького руху

Церква в селі Звіздівка на Рівненщині відсвяткувала свій 100-річний ювілей

Цього року Свято подяки за врожай у церкві ХВЄ села

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Житомирщину

Церква у райцентрі Олевськ, що в Житомирській області, минулої неділі, 7 квітня, мала особливе богослужіння. Громаду віруючих відвідав старший єпископ ЦХВЄ України Михайло Паночко, який взяв участь у зібранні та разом із пасторами оглянув приміщення нового Дому молитви, що зараз перебуває у стадії будівництва.