Березень 18, 2013 0 628 Переглядів

Завершилися третя сесія полтавських семінаристів

У Полтавській богословської семінарії триває навчання на богословському та музичному факультетах

Брати і сестри, які приєдналися в цьому навчальному році до числа студентів ПБС, активно включилися в цей процес. Адже жага знань і гаряче бажання служити в помісній церкві спонукає і допомагає вдосконалюватися, щоб ставати більш ефективними служителями на ниві Божій. Нові знайомства, час, проведений разом, робить студентський колектив згуртованим у спільній справі, збагачують досвід служіння і дають можливість підтримувати один одного в молитвах.

     На третій сесії, що тривала з 18 по 22 лютого, студенти нового набору факультету богослов’я  слухали лекції на тему послань до «Галатів і Римлян» у викладі директора ПБС Павла Олександровича Міхневича. Йшлося про переваги Божої благодаті над законом, виправдання по вірі в Христа перед ділами закону. В процесі викладання постійним рефреном звучало повчання про те, наскільки важливо зберігати себе в істині вчення Христового. Практичним застосуванням вивченого стало обговорення п’ятого глави «Послання до Галатів».
Студенти факультету мали можливість провести час у цікавому спілкуванні із запрошеним пастором Сергієм Головеєм із Сакраменто (США), який викладає дисципліну «Християнське життя». Пастор Сергій розкрив основні складові духовного зростання і життя християнина. Незмінні принципи, закладені на особистих стосунках з Богом, є безпечним якорем в сучасному бурхливому світі. Викладач показав, наскільки важливі особиста відповідальність кожного віруючого і глибоке посвячення Богу.
     Студенти-першокурсники музичного факультету на сесії, яка відбулася з 25 лютого по 1 березня, студіювали уроки диригування, вокального співу та гри на фортепіано. Слухали лекції та взяли участь у практичних заняттях з теорії музики, сольфеджіо, історії християнської музики і, звичайно ж, займалися у хоровому класі, що є невід’ємною частиною занять під час сесії. Окрім премудростей музичного служіння, викладачі регентів під час занять робили особливий акцент на необхідності особистого духовного зростання студентів. Предмет «Послання до Галатів і до Римлян» розкрив принципи глибоких взаємин з Христом. На лекціях було подано практичні рекомендації щодо щоденного слідування за Ісусом і взаємин з оточуючими. Насичений музикою тиждень завершився прослуховуванням по вокалу, на якому кожен студент отримав можливість прославити своїм співом Господа нашого Ісуса Христа.

Попередня Відзвітувала Кіровоградська область
Наступна Михайло Паночко: «Маємо зважати на дві сторони євроінтеграції»

Вам також може сподобатися

Освіта

На Київщині розпочала роботу «Школа служіння»

13 лютого, на базі відпочинку «Територія змін», що у Фастівському  районі на Київщині, відбулось урочисте відкриття курсу «Школа служіння».  Духовну освіту на ньому будуть здобувати 23 студенти з різних областей України.

Освіта

Київський біблійний інститут у листопаді випустив майже півсотні випускників

Як розповів ректор КБІ Сергій Манелюк, черговий випуск інституту, що

Освіта

Всеукраїнський круглий стіл: формування особистості

    22 грудня 2015 року у Верховній Раді України за ініціативою народних депутатів та Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбувся Всеукраїнський круглий стіл.