У селищі Павлиш на Кіровоградщині відсвяткували День подяки

28 серпня церква християн віри євангельської смт Павлиш, що в Олександрійському районі на Кіровоградщині, святкувала День подяки. Навіть у час випробувань та труднощів для нашої країни християни збираються для того, щоб прославити Бога за дари землі, охорону і благословіння.
Серед гостей, які у цей особливий день відвідали громаду, було близько 200 переселенців та віряни церкви із сусіднього смт Онуфріївка. Також на свято завітав старший пресвітер Кіровоградського обласного об’єднання УЦХВЄ Анатолій Філіпенко. Він поділився словом настанови та закликав прославляти й дякувати Богу не тільки за врожай та усі блага, а й кожного дня у молитві, в словах та піснях.
«Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі»
1-е до Солунян 5:18
Усі присутні звершили молитву за народ України. Оскільки переважна кількість присутніх – це невоцерковлені люди, основним акцентом служіння був заклик до покаяння, в результаті якого Господь додав до церкви нових спасенних.
Для гостей і вірян церкви приготували святковий обід, а нужденні мешканці селища та переселенці ще й отримати дарунки з гуманітарною допомогою.
Вікторія ФІЛІПЕНКО.
Вам також може сподобатися
«Ми молимося за ситуацію на Херсонщині, на місце вже поїхали наші команди» – Анатолій Козачок про трагедію на Каховській ГЕС
«Я не можу уявити собі, що в серці та розумі
Як змінити руйнівні звички на збудовуючі вчилися учасники сімейної конференції на Харківщині
Обласна сімейна конференція, що відбулася 18 березня в смт Пісочин
Звернення Михайла Паночка з нагоди Дня братерства – 2022
Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко звернувся до пасторів та старших


