Старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок провів пастирську нараду на Дніпропетровщині (ФОТО)

Старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок провів пастирську нараду на Дніпропетровщині (ФОТО)

13 грудня Анатолій Козачок взяв участь в обласній пастирській нараді. Обговорювали капеланську службу у ЗСУ та підтримку військових. Старший єпископ поінформував про  стратегічну конференцію з розвитку вищої богословської освіти УЦХВЄ, яка планується у 2026 році, а також про плани щодо започаткування християнського університету.

Наступного дня, 14 грудня, Анатолій Козачок відвідав дніпровську церкву «Світло Євангеліє», де послужив проповіддю. Він говорив про велич Бога на основі Ісаї 6:1-7 («Бачив я Бога»).

«У Божій присутності нам приємно. Коли ми приходимо в присутність Бога, всі наші людські надії згасають, тому що Бог поряд. Людина, яка приходить у Божу присутність розуміє, що Бог в ній зацікавлений» – підкреслив Анатолій Козачок.

Відвідини надихнули церкву на активніше служіння.

Previous «Добре ім'я та смирення» - Віталій Яцюк дав настанову для нових дияконів церкви у Рованцях
Next Микола Синюк представив кандидатуру нового керівника Департаменту місій 

You might also like

Новини регіонів

Церква «Сілоам» – 30 років на шляху до світла і єдності (ФОТО)

15 жовтня своє 30-річчя відзначила київська церква «Сілоам». Три десятиліття

Новини братерства
Новини братерства

До Київського міського об’єднання УЦХВЄ приєдналась ще одна церква «Шлях Христа»

14 травня 2023 до Київського міського об’єднання УЦХВЄ офіційно приєдналась