Конференція «Елементи лідерства – 2026» об’єднала 500+ молодіжних лідерів (ФОТО)

Конференція «Елементи лідерства – 2026» об’єднала 500+ молодіжних лідерів (ФОТО)

Темою конференції «Елементи лідерства», що пройшла 17–18 квітня в передмісті Києва, цього року  обрали «Служіння з радістю». За результатами останніх досліджень Департаменту молоді, дедалі більше молодих лідерів замислюються над тим, щоб відійти від служіння. Саме тому під час заходу промовці надихали на нові звершення, нагадували про першу любов, відповідали на важливі запитання та просто насолоджувалися цими благословенними днями, наповненими неймовірними людьми й Божою присутністю.

Цього року до події долучилися понад 500 молодих людей з усієї України. Основними спікерами стали Анатолій Козачок, Михайло Паночко, Ростислав Мурах, Василь Черняк, Олександр Орищин, Іван Білик та Ярослав Ярошенко. Щодня відбувалося вісім воркшопів на різноманітні теми, тож кожен учасник мав змогу обрати те, що найбільше відгукується саме йому.

«Ми віримо, що Дух Святий торкнувся кожного відкритого серця. Нехай цей вогонь стане поштовхом до реальних змін, які наближають нас до спільної мети — зростання молодіжного служіння в кожній помісній церкві», — підкреслив директор Департаменту молодіжного служіння УЦХВЄ Василь Черняк.

 

Previous Молодіжний хор церкви села Кам’янка з Буковини послужив у церквах Полтавщини
Next Медична місія в Хомутці: 300 жителів села на Житомирщині отримали безкоштовні консультації та діагностику

You might also like

Новини

Школа «Ковчег спасіння» дала путівку в служіння ще 28 місіонерам

У киъвській церкві «Ковчег» 22 грудня було багатолюдно, і переважно

Новини

Новим головою Всеукраїнської Ради Церков став президент УБТ Григорій Комендант

7 березня 2024 року в Києві за головуванням Старшого єпископа

Новини

(Не)заміжжя – благословення чи прокляття?

Здається, на цю тему вже говорено-переговорено. І все тут має