У Коростенському Біблійному коледжі відбувся випуск

У Коростенському Біблійному коледжі відбувся випуск

     Зала була переповнена. Гостями святкового служіння були люди з різних областей України. Адже підтримати та порадіти за своїх дітей приїхали батьки випускників, пастори та служителі. Для випускників і всіх присутніх, пролунало багато корисних порад, настанов, привітань, пісень. Здавалось, що ось він – фініш. Але як нагадав один із служителів – ми ніколи не повинні зупинятися. Нам завжди потрібно чомусь вчитися у житті, жадати навчання, і головне втілювати його у практику.

      Усім студентам було вручено подяку за реорганізацію та допомогу у ремонтних роботах нового приміщення коледжу. Після довгоочікуваного вручення дипломів і молитви благословення, на всіх чекало смачне частування. Працівники кухні приготували святковий стіл-фуршет, де присутні могли ближче познайомитися один з одним. Невимушена обстановка, спілкування, музичний супровід гурту з Омелянівки створили чудову атмосферу та незабутні моменти.      Навчальний рік проминув дуже швидко – були в ньому і труднощі і радощі, але з великою вдячністю в серці можемо сказати, що «до цього місця допоміг нам Господь» (1Самуїла 7:12).

     Зверніть увагу!

     Коростенський Біблійний коледж оголошує новий набір студентів на наступний навчальний рік за програмою «Бакалавр богослов’я» (стаціонарна та заочна форми навчання). Прийом документів здійснюється до 15 серпня. Більше інформації – за телефоном: (097)7041355, (04142)32292.

Previous Тернопіль: пресвітери обговорили співпрацю з місією «Серце допомоги»
Next У Коростенському Біблійному коледжі відбувся випуск

You might also like

Новини регіонів

Тиждень Євангелія в с.Оженин

   Щорічна  наметова конференція – «Тиждень Євангелія»  – традиційно проходить у серпні в селі Оженин Рівненської області. Зібрання є духовною підтримкою та поштовхом у служінні для сотень молодих людей з церков ХВЄ.

Новини регіонів

Олександр Попчук поділився із хмельницькими служителями тонкощами благовістя

  

Вчитель-євангелист Олександр Попчук завітав на Хмельниччину, де  в суботу, 6 квітня, служив для благовісників, проповідників Євангелія.

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Тернопільщину – м. Ланівці та с. Передмірка

Церква ХВЄ в селі Передмірка Лановецького району Тернопільської області –