Волонтери з Рівненщини завезли допомогу у звільнені населені пункти Херсонщини

2-4 листопада 2022 року черговий вантаж гуманітарної допомоги доставили з Рівненщини на Херсонщину.
Засоби гігієни, медикаменти, харчjві продукти, солодкі булочки та хліб, волонтери УЦХВЄ з м. Здолбунів Анатолій Кибукевич, Юрій Нестерчук та Рувим Блищик відвезли для мешканців деокупованих територій Херсонської області.
Волонтери відвідали такі населені пункти як Красноармійське, Костирка, Нововознесенське, Потьомкіне, Ольгине, Князівка, Тополине, Високопілля. А також побували у громаді УЦХВЄ Зеленодольська Дніпропетровської області.
Гуманітарний вантаж зібрали члени п’ятидесятницьких церков міста Здолбунова, селища Мізоч, до збору долучились служителі міжнародного хабу в місті Рівному, благодійного фонду «Зберегти майбутнє» та інші люди доброї волі.
«Дякуємо Богу, вдячні всім молитовникам та людям, які допомагають у постачанні благословінь для нужденних», – підкреслює керівник гуманітарної експедиції Анатолій Кибукевич.
You might also like
Підтримка ЗСУ, допомога прифронтовим територіям та локальний розвиток – у Львові відбулася обласна звітна конференція УЦХВЄ
8 лютого у Львові відбулася звітна конференція Львівського обласного об’єднання
Київська церква «Філадельфія» підтримала переселенців
У київській церкві «Філадельфія» служіння людям, постраждалим унаслідок військових дій в зоні АТО ведеться вже не перший рік.
Відзвітувала Кіровоградська область
9 березня цього року районний центр Знам’янка, Кіровоградської області став центром проведення чергової конференції служителів церков ХВЄ. У домі молитви місцевої церкви зібралися служителі церков області, щоб прозвітувати про працю за 2012 рік і обговорити та затвердити плани на майбутнє.