Листопад 14, 2022 0 218 Переглядів

Волонтери з Рівненщини завезли допомогу у звільнені населені пункти Херсонщини

2-4 листопада 2022 року черговий вантаж гуманітарної допомоги доставили з Рівненщини на Херсонщину.

Засоби гігієни, медикаменти, харчjві продукти, солодкі булочки та хліб, волонтери УЦХВЄ з м. Здолбунів Анатолій Кибукевич, Юрій Нестерчук та Рувим Блищик відвезли для мешканців деокупованих територій Херсонської області.

Волонтери відвідали такі населені пункти як Красноармійське, Костирка, Нововознесенське, Потьомкіне, Ольгине, Князівка, Тополине, Високопілля. А також побували у громаді УЦХВЄ Зеленодольська Дніпропетровської області.

Гуманітарний вантаж  зібрали члени п’ятидесятницьких церков  міста Здолбунова, селища Мізоч, до збору долучились служителі міжнародного хабу в місті Рівному, благодійного фонду «Зберегти майбутнє» та інші люди доброї волі.

«Дякуємо Богу, вдячні всім молитовникам та людям, які допомагають у постачанні благословінь для нужденних», – підкреслює керівник гуманітарної експедиції  Анатолій Кибукевич.

Попередня «Розмова зі служителем» – новий медіапроєкт започатковано Рівненським обласним об’єднанням УЦХВЄ
Наступна «Хочеться, щоб після війни українці повернулися додому та влилися в життя і діяльність церков» - єпископ Михайло Мокієнко

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Житомирщину

Церква у райцентрі Олевськ, що в Житомирській області, минулої неділі, 7 квітня, мала особливе богослужіння. Громаду віруючих відвідав старший єпископ ЦХВЄ України Михайло Паночко, який взяв участь у зібранні та разом із пасторами оглянув приміщення нового Дому молитви, що зараз перебуває у стадії будівництва.

Новини регіонів

З початку осені в євангельських церквах України триває цикл святкувань Днів Подяки (фотозвіт з Рівненщини)

Раз на рік більшість євангельських церков виділяють особливий день, присвячений Богу – це день Подяки, свято Жнив.