Листопад 14, 2022 0 410 Переглядів

«Розмова зі служителем» – новий медіапроєкт започатковано Рівненським обласним об’єднанням УЦХВЄ

Медіаслужіння Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ розпочало зйомки програми «Розмова зі служителем». Це формат інтерв’ю, над створенням якого працює команда журналістів, відеографів, літературних редакторів та операторів.

Гості – авторитетні в християнському, і не тільки, середовищі, цікаві та мудрі люди. До вашої уваги перша програма такого формату, що вийшла на початку листопада на youtube-каналі обласного об’єднання Рівненщини. Планується запуск ще ряду інших програм.

Героєм першої програми став регіональний служитель, пастор церкви, завідувач управління освіти в РОО УЦХВЄ Петро Музичук.

«Наразі заплановано ряд інтерв’ю зі старшими служителями об’єднання на різні актуальні теми. Глядачі зможуть познайомитись з нашими героями, дізнатись про досвід, який вони здобули за час служіння, про те як живуть сьогодні, а також їхній погляд на різні духовні питання», – розповідає автор і ведучий програми Олександр Геніш.

Цей проєкт вдалося реалізувати завдяки програмі з підтримки медіаслужінь в областях започаткованій Головним офісом УЦХВЄ.

Переглядати інтерв’ю можна на YouTube-каналі та Facebook сторінці Рівненського обласного об’єднання: youtube.com/@rivnepentecost, facebook.com/rivnepentecost.

Попередня Вітаємо  старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка з днем народження
Наступна Волонтери з Рівненщини завезли допомогу у звільнені населені пункти Херсонщини

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рукопокладення служителів в церквах ХВЄ Житомирщини

7-8 квітня 2012 року в церквах ХВЄ Житомирщини відбулися святкові богослужіння, на яких старші брати рукопокладали молодших на служіння. 7 квітня таке богослужіння відбулося в с. Лисівка Попільнянського району.

Новини братерства

Молодь Житомирщини, Чернігівщини та Київщини збагатилася Словом на міжобласній конференції

      31 жовтня в Коростені у приміщенні Семінарії Практичного Богослов’я відбулась молодіжна конференція церков ХВЄ центрального регіону. Учасниками конференції стали понад 150 молодих християн, які з’їхались для того, щоб провести цей день в спільності, поклонінні Богу та навчанні.

Новини регіонів

Церква села Будки на Волині відсвяткувала 90-річчя

   У вересні-жовтні в багатьох церквах християн віри євангельської  святкують День жнив, дякуючи Господу за зібраний урожай. У селі Будки, Маневицького району, що на Волині свято жнив відзначали 28 вересня 2014 р., а заразом відсвяткували і «круглу дату» – 90 років з часу заснування церкви в селі.