Серпень 21, 2018 1 1259 Переглядів

ЄТС запрошує на навчання за програмою «Відкриття церков»

Часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з поїздкою до Африки чи країн Азії чи Близького Сходу. І кажуть: «Ні, я не місіонер!». Чи справді це так? 
Місіоне́рство (від лат. missio — «доручення», «надсилання») – це різноманітна діяльність релігійних організацій та їхніх членів, яка спрямована на навернення до свого віровчення.
Місіонер – це людина з місією! Цією місією може бути не лише поїздка до дальньої країни, а й відкриття церкви на батьківщині. Місія – це проповідь Слова Божого на будь-якому місці, де знаходиться людина. Місія – це можливість Церкви відкрити світу, що Ісус є Богом.
Якщо ти хочеш стати місіонером, визначитись із власною місією на ниві Божій чи розвивати свої лідерські якості – це програма для тебе.
Програма «Відкриття церков» для служителів, лідерів, місіонерів.
Термін навчання: 3 місяці (з 15 жовтня 2018 р. до 25 січня 2019 р.)
Переваги програми
Плюсом є навчання у групах, які складаються зі студентів з усієї України, – це фундамент для подальшої дружби та служіння.
Навчання не за підручниками, а отримання інформація від вчителів-практиків УЦХВЄ та зустрічі з відомими й успішними людьми, – це допоможе крім теоретичної інформації отримати практичні поради.
Не вимагає матеріальних витрат, бо повністю безкоштовна (з харчуванням і проживання в гуртожитку ЄТС).
Немає тривалого відриву від помісної церкви – двотижневі сесії чергуються із тижневими канікулами.
А ще спілкування, служіння, нові знайомства, екскурсії до київських церков та знайомство з їх методами служіння, гостинний Київ та багато позитивних емоцій та натхнення.
Перша сесія: 15 жовтня 2018 р. – 26 жовтня 2018 р.

Предмети: Євангелізація серед студентів, Правильний PR, Мистецтво та методи спілкування, Особистий євангелізм, Конфліктологія, Молодіжне служіння, Дитяче служіння, Фінансова грамотність та бюджет, Соціологічний аналіз місцевості, Будування команди та стосунки в команді, Євангелізація в соціальних мережах, Юридична грамотність, Пасторське консультування, Пневматологія, Огляд служіння домашніх груп, Гомілетика (християнська проповідь), Відкриття центрів реабілітації для алко- та наркозалежних, Пастерологія, Доктрини церкви, Як почати нову церкву, Міссіологія та ін.

Адреса: м. Київ, вул. Голосіївська, 57

Реєстрація у зручний для вас спосіб: надішліть електронний лист evangelukraine@gmail.com, зателефонуйте (0985603898, 0500200598) або зареєструйтесь за посиланням на сайті семінарії в розділі «Насадження церков»

Попередня «СХОДЖЕННЯ» – ДИТЯЧИЙ НАМЕТОВИЙ ТАБІР ЦЕРКВИ ХВЄ СМТ ШИШАКИ
Наступна Вулична євангелізація з плакатами на Сорочинському ярмарку

Вам також може сподобатися

Новини

Володимир Бричка: «Сімейне служіння — широке поле праці»

27 березня 2018 року на засіданні Комітету УЦХВЄ було затверджено

Без категории

«Що заважає людині бути лагідною» – тема Духовного ранку в РДА міста Березного

19 березня у стінах Березнівської райдержадміністрації (Рівненська область) відбулася важлива