Березень 14, 2023 0 384 Переглядів

У Євангельському теологічному університеті пройшла третя з початку повномасштабного вторгнення сесія магістратури

Рік тому більшість духовних навчальних закладів  перетворилася на центри гуманітарної допомоги. Студенти та викладачі Євангельського теологічного університету долучились до цього служіння. Утім, як тільки стало можливим, навчання в університеті відновили. З 6 по 10 березня 2023 року в ЄТУ пройшла вже третя сесія магістратури.

Як і зимова, ця весняна сесія відбулася в офлайн-режимі.

Традиційно викладалися дисципліни для двох груп. Для студентів, які навчаються за спеціалізацією лідерського служіння, курс «Керівництво і лідерство в історичному та біблійному контексті» читав декан Кременчуцької Євангельської Семінарії Олександр Зигаленко. Для групи освітян – курс «Психолого-педагогічні технології» читала к.п.н., старший викладач кафедри педагогіки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Оксана Вознюк. Спільну для обох груп дисципліну – «Теологія Нового Заповіту» викладав МакДоннел Джон Марк, аспірант докторської програми, Євангельського богословського університету (Бельгія).

«Для нас завжди велика радість, а особливо у цей непростий для України час, коли йде війна, мати можливість організовувати живі сесії у ЄТУ. Ми раді за всіх наших студентів, хто зміг бути на сесії», – говорить президент університету Ігор Семенюк.

За словами Ігоря Валентиновича навчання дає можливість християнам стати на ті важливі богословські основи, які допомагають бути максимально ефективними у Божій праці. Він подякував усім викладачам та команді ЄТУ за працю, а також побажав студентам: «Не дивлячись на обставини, шукайте Господа, відкривайте Його більше!»

Під час березневої сесії провели перереєстрацію студентів магістратури ЄТУ. За словами декана університету Ігоря Капустіна, необхідність у такій процедурі постала через узгодження з деякими правилами в освітньому процесі та вимогами реальності.

«Минулий ковідний період та теперішній воєнний час вносять свої корективи в усі сфери життя сучасного студента. Ми теж запровадили деякі реформаційні процеси стосовно реєстрації студентів та навчального процесу. Мета – змотивувати студентів до підвищення пріоритету навчання», – підкреслив Ігор Капустін.

Проректор з навчально-виховної роботи Орест Білобрам висловив подяку студентам, які відклали всі свої справи та прибули на сесію в ЄТУ.

«Ми віримо, що всі знання, які наші студенти здобувають у стінах університету, прослужать для їх особистого духовного розвитку, будуть благословенням для їх сімей та церков, а також для розповсюдження Царства Божого в Україні», – каже проректор.

Студенти також раділи можливості побачитись особисто під час сесії. На жаль, є ті, хто не зміг приїхати навчання. Тому студенти, котрі перебувають закордоном, чи мають іншу поважну причину, зможуть пройти курс, отримавши відеозапис лекцій.

Попередня Окопні свічки – не лише підтримка ЗСУ, а й потужний засіб євангелізації
Наступна Знаєте, як рятувати душу? Поговорімо про порятунок тіла прийомами тактичної медицини (Школа капеланів, ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Освіта

Школа «Ковчег спасіння» дала путівку в служіння ще 28 місіонерам

У киъвській церкві «Ковчег» 22 грудня було багатолюдно, і переважно

Журнали

Вийшов друком перший у 2023 році номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком перший у 2023 році номер журналу «Благовісник». Його

Новини

Михайло Паночко зареєструвався в популярній соцмережі Інстаграм

«Проповідувати Євангеліє Ісуса Христа маємо всюди. Треба в Інстаграм, підемо