Січень 18, 2023 2 348 Переглядів

Фестиваль різдвяної пісні «З нами Бог» відбувся у Львові

15-16 січня у м. Львові відбувся фестиваль різдвяної пісні «З нами Бог», організований Українським Християнським Музичним Товариством у співпраці з обласними об’єднаннями євангельських громад  УЦХВЄ, АСД, ЄХБ.
Фестиваль проходив у трьох частинах. Перша частина відбулася 15 січня, це була зустріч хорів та виконання ними різдвяних гімнів із власного репертуару. Друга – «обмін хорами». За умовами, хори учасники фестивалю відвідали церкви, що були представлені іншими хори. Простіше кажучи, хористи «пішли у гості». І третя частина – спільне заключне служіння за участі всіх хорів та інших музичних колективів.
Фінальне служіння відбулося у церкві ХВЄ «Голгофа» м. Львів. Зведений хор виконував різдвяні гімни акапельно та під супровід оркестру. Серед солістів були як дорослі, так і діти, що дозволило відчути по особливому різдвяний настрій творів.

Оркестр виконав всесвітньовідомий «Щедрик». Старші пастори церков та об’єднань п’ятидесятників, баптистів та адвентистів звершували спільну молитву за Україну, перемогу та тих, хто сьогодні на передовій.

Старший пресвітер Львівського обласного об’єднання УЦХВЄ Володимир Якимів проголосив проповідь на тему «Уроки з історії про зцілення дочки хананеянки» та закликав присутніх прийти до Бога з вірою та щирим проханням про допомогу.

Пастори місцевих церков завершили молитву-благословення за хори та їхніх керівників. Також, нагородили подяками та солодкими подарунками учасників фестивалю.
Як зазначив один із пасторів, від народження Христа почалася нова ера Божої благодаті, і різдвяні пісні звучали нам як особливе нагадування про Божий подвиг.

Оксана Сухарина
Фото Орест Заремба

Відео Віталій Кравчишин.

Попередня Подарунки для захисників зібрали діти у Фастові
Наступна Понад тридцять фур з кількома сотнями тонн дров доставили церкви Рівненщини на Херсонщину

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

На Харківщині рукопоклали нових служителів

Попри війну, жнива на Божій ниві тривають. Як не раз

Новини регіонів

На Полтавщині діє 59 церков, які спрямовують зусилля на соціальну роботу та активне благовістя

«Єдність, місіонерство, пробудження» – під таким гаслом проходила звітна конференція

Новини регіонів

Я желаю, чтобы Закарпатская область стала евангельской

Прекрасные минуты общения с Богом приносили мне удовольствие. Помню, в один вечер я вышел на улицу, было темно, небо – полно звезд, я поднял свои глаза и начал благодарить Бога за спасение…