Січень 16, 2023 0 279 Переглядів

Подарунки для захисників зібрали діти у Фастові

Подарунки для захисників своїми руками зібрали діти у Фастові на Київщині. Дану ініціативу запропонувала місцева церква «Воскресіння» до свята Різдва Христового.

 «Цьогоріч Різдво ми святкуємо завдяки солдатам, які боронять нашу свободу. Тому бажаємо, щоб малеча зробила свій внесок у перемогу, намалювавши вітальні листівки, поклавши до коробки солодощі, сухофрукти, горіхи та інші смаколики. Приєднавшись до ініціативи ми зможемо підняти настрій захисникам, зігріти душевним теплом, виразити вдячність», – розповідає церкви «Воскресіння» Вадим Корольчук.

Швидко до акції почали долучатися жителі міста. До церкви приходила малеча із батьками, класні керівники з учнями, бабусі та дідусі із внуками. Хлопчики та дівчата завзято клали солодощі до коробок. Треба було бачити їхні очі! Сповненні гідности, свободи та особливого  відчуття – «І ми щось робимо для ЗСУ»!

«Однокласники зустрілися після тривалого часу онлайн навчання. Радо обіймалися, веселилися та робили подарунки, фотографувалися. Після чого в дружньому колі пили чай. Ми дякуємо церкві за ідею!» – ділиться враженнями класний керівник 5-Б класу.

Також на одну із таких зустрічей завітав військовий, який нещодавно повернувся до міста з фронту. Він розповів, як одного разу, повертаючись  із завдання вони помітили на стіні бліндажа дитячі малюнки, які повісив інший захисник.

«Ми не могли стримати сліз, ті малюнки були, як промінь сонця серед суцільної темряви. Додали для нас надії та ще більшої мотивації – стояти на обороні нашої землі та наших людей» – поділився воїн.

Таким чином діти зібрали понад 200 різдвяних подарунків, які через волонтерів буде передані на передові позиції.

Попередня У колишньому військовому авіамістечку на Полтавщині християни влаштували незабутню Різдвяну зустріч для дітей
Наступна Фестиваль різдвяної пісні «З нами Бог» відбувся у Львові

Вам також може сподобатися

Новини

Українському Біблійному Товариству – 30 років, щиро вітаємо!

23 червня в Головному офісі Українського Біблійного Товариства, що розташований

Соціальна робота

Херсонська молодь провела табір для дітей деокупованого села Дмитрівка на Київщині

Село Дмитрівка Бучанського району, що на Київщині, близько трьох тижнів

Новини

Рада Церков закликала народних депутатів не розглядати Стамбульську конвенцію під час війни

Питання щодо ратифікації Стамбульської конвенції, що в контексті боротьби з