Липень 20, 2021 0 1030 Переглядів

Молодь Київських церков провела спільний вікенд за містом

9-11 липня молодь десяти київських церков провела GoKyivFest 2021. Захід відбувся на  базі відпочинку київської  церкви по вул. Кар’єрній, 44, що  в с. Погреби Броварського району на Київщині.

Три насичених подіями дні подарували молоді багато нових знайомств, гарних настанов та емоцій. Відкриваючи вечірнє зібрання у п’ятницю, після чудового прославлення, старший пресвітер Київського міського об’єднання УЦХВЄ Сергій Вознюк поблагословив молодь на цей вікенд та поділився словом настанови. Вели програму молодіжні спікери  Іван Олійник, Олег Чеховський, Руслан Прохор та ін.

У суботу під час ранкового богослужіння співом служила церква Філадельфія. Ведучий Андрій  Шашлов запросив до проповіді Олександра Максименка, після щедрим настановленням зі Слова Божого з молоддю поділився пастор церкви «Філадельфія» Олег Гончар.

По обіді настав час для турнірів з футболу, волейболу та тенісу. І гравці, і вболівальники отримали чимало запальних емоцій та сплеск адреналіну.

Потім на учасників чекав  семінар пастора церкви «Фавор» Антона Кукси на тему : «Духовні проблеми».

На вечірньому служінні, яке  розпочалось  о 19-й, молоді служив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. «Ціль таких молодіжних заходів не тільки відпочинок, дозвілля, знайомство, але, що дуже важливо, це підбадьорення, духовне підживлення і зміцнення молоді» –  підкреслив старший єпископ, який розділив із молоддю цей суботній вечір.

У неділю на ранковому служінні словом служили старші пастори київських церков Микола  Каленик (Кар’єрна, 44) та Сергій Вознюк («Сілоам»). Завершився захід смачним обідом із шашликом та фото на згадку.

Попередня Місце, в якому оживаєш душею – на Волині розпочав роботу табір відпочинку для людей з обмеженними можливостями
Наступна «Щоб знало майбутнє покоління» — місія «Голос надії» відсвяткувала 30-річчя

Вам також може сподобатися

Новини
Новини

333 громадські організації Європи закликають змінити Стамбульську Конвенцію

Понад три сотні неурядових громадських організацій з 9 країн Європи,

Новини

Володимир Бричка: «Сімейне служіння — широке поле праці»

27 березня 2018 року на засіданні Комітету УЦХВЄ було затверджено