Грудень 17, 2019 0 1795 Переглядів

Діаспора рівненчан у США зацікавлена в розвитку місіонерства в Україні

15 грудня в українській п’ятидесятницькій церкві Life Christian Church (м.Такома, штат Вашингтон, США) відбулося спільне служіння за участю рівненчан у діаспорі, метою якого було продовження співпраці з церквами Рівненщини.

Перша така зустріч відбулася минулого року, на ній було вирішено підтримувати різні проекти щодо місіонерства в Україні. Тоді було озвучено ряд конкретних та актуальних проектів, які за підтримки діаспори планувалося найближчим часом реалізувати на Рівненщині. І ось тепер, через рік часу, учасники зібрання ділилися досягненнями та планами на майбутнє.

Єпископ Віктор Прохор привітав усіх присутніх, а також представив гостей. Серед служителів були присутні: пастор  Анатолій Онищук (First Slavic Church Awakening, Mukilteo WA, так звана «донецька» церква), пастор Василь Фіськов (Slavic Gospel Church Federal Way, WA), пастор Володимир Моніч (Sulamita Church, Mukilteo, WA), пастор Леонтій Прохор (церква «Назарянин», Cornerstone, WA), пастор Микола Казимірець (церква «Наріжний камінь», так звана «рівненська» церква), пастор Андрій Петровський (Slavic Christian Center,Tacoma, Washington), заступник ст. пресвітера по штату Вашингтон Петро Радчук та інші.

Було звершено молитву подяки. Гурти, хор, а також оркестр виконали пісні.

Віктор Леончік (ц. «Суламіта») ділився Божим Словом та згадував історію утворення діаспори п’ятидесятників.  Він зауважив, що у спільній, злагодженій роботі є велика сила, а тому варто шукати шляхи співпраці та об’єднання й в подальшому.

Пастор Анатолій Оніщук представив відеоролик про життя місіонерів на Рівненщині. Зокрема, він розповів, що за останній рік, за підтримки діаспори, було підготовлено групу місіонерів, яких у подальшому розподілили на працю в області. Також було побудовано та відкрито шість модульних молитовних будинків на території Рівненщини.

«Ми вдячні Богові за зроблену роботу. Особисто дякую діаспорі рівненчан, яка проявила ініціативу фінансово підтримати ці проекти, зокрема, будівництво молитовних будинків, навчання та подальшу підтримку місіонерів. Ми відкриті до подальшої співпраці, завжди молимося за вас, дякуючи Богові та просячи благословення на ваші долі», – з такими словами звернувся до присутніх у відео форматі ст. пресвітер Рівненського обласного об’єднання церков ХВЄ Олександр Коток.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, звернення якого також прозвучало у відео форматі, закликав до спільної роботи над поширенням Царства Божого не тільки на Рівненщині, але й в Україні загалом.

«Я вірю, що через цю роботу, чимало людей будуть побуджені Святим Духом, щоб з таких невеликих приміщень утворювалися церкви. Ми вдячні Богові, що є такі молоді люди, які присвятили своє життя на працю на Божій ниві. Запрошуємо всіх до співпраці! Давайте спільно поширювати Царство Боже у нашій країні. А звідси ми підемо далі – на схід, захід, Європейський континент і т.д. Дякуємо за молитви і підтримку! Кожен хто сіяв, хто поливав, хто жав, отримає нагороду від Господа!», – сказав Михайло Степанович.

Заключне слово мав Олександр Стрелчік (Life Christian Church, Tacoma, WA). Після завершальної молитви, об’яв, гості були запрошені на спільний обід та спілкування.

Діаспора рівненчан вирішила продовжувати підтримку місіонерського служіння у Рівненській області. Віримо, що спільними зусиллями нам вдасться досягнути великих результатів у справі спасіння людських душ!

Олександр Геніш,

редактор газети «За віру Євангельську»

Попередня Комітет ВР повторно розгляне правки до законопроекту 0931
Наступна «Працюємо над створенням «Школи сімейного консультування» та програми із наставництва родин» – єпископ Володимир Бричка

Вам також може сподобатися

Новини

Цього року Різдво офіційно святкуватимуть також 25 грудня

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що скасовує вихідний день 2 травня й робить 25 грудня – протестантське та католицьке Різдво – вихідним днем.

Новини

«Його голос пробивався через «залізну  завісу», щоб надихати братів по вірі», – Михайло Паночко надіслав співчуття родині Біллі Грема 

 «Від імені Української Церкви Християн Віри Євангельської висловлюємо щире співчуття з приводу відходу у Вічність …