Вересень 28, 2021 0 1139 Переглядів

У Києві урочисто відкрили нову студію Radio M

25 вересня у Києві на Печерську відкрили нову студію RadioM. Започатковане християнами у 2012 році, радіо сьогодні продовжує нести біблійні цінності слухачеві.

 Вітаючи колектив, директор Департаменту зовнішніх та міжнародних зв’язків УЦХВЄ Юрій Кулакевич наголосив на головній цілі: «Спасаємо душу! Доки це залишатиметься вашим і нашим мотивом, ми будемо потрібні для нашого Пана!»

Священнослужителі звершили молитву благословення команди та весь Kyiv Media Evangelism Center.

«Тепер, у самому центрі столиці — медіа простір, який мріє надихати слухачів по всій Україні. Ми надзвичайно щасливі і не можемо знайти слова, щоб висловити вдячності, якими сповнене серце кожного співробітника та волонтера!», – говорить національний директор Эдуард Куриленко, який перейняв радіослужіння від батька – відомого радіопроповідника Віктора Куриленка.

«Це означає, що на ще один осередок любові, добра й миру в Україні стало більше (від людей, які точно знають ціну любові, добру й миру). Коли ми починали розбудову мовлення на сході України, навіть не очікували, що маленький мовник зі Слов’янська, створений людьми, які пережили жахіття війни, продемонструє справжнє лідерство національного рівня й стане частиною глобальної медіаінфраструктури», – згадує Сергій Костинський, член Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у 2010-2020рр.

Команду улюбленого радіо прийшли привітати почесні гості й слухачі. Концертна програма з виступом групи Воанергес (Neofolk Rock Gospel Band), частування, символічне перерізання червоної стрічки, фотосесії, призи, безліч побажань і благословень на адресу співробітників радіо.

Варто відзначити, що також приїхали привітати київську студію міжнародна команда FEBC з представниками з Канади, Америки, Киргизії, Казахстану і Молдови, а також з українських філій – Слов’янська, Одеси, Чернівців та Кременчука.

Radio M було створено 27 лютого 2012 року, в діапазоні FM початок працюватиме 26 лютого 2013 року. Унікальність же незалежній українській радіостанції в тому, що мовлення ведеться в режимі 24/7, всі програми інформаційно-розважального напрямку, без реклами, політики, з акцентом на моральні й духовні аспекти життя і сімейні цінності.

Попередня «В Україні зростає потреба у служінні вдовам, не тільки у церквах, а й поза ними» - Віра Деркач  
Наступна У Києві  відбулася молодіжна конференція «Елементи лідерства» (Фото)

Вам також може сподобатися