Вересень 26, 2021 0 811 Переглядів

«В Україні зростає потреба у служінні вдовам, не тільки у церквах, а й поза ними» – Віра Деркач  

25-26 вересня 2021 р. в Києві, у головному офісі братерства УЦХВЄ відбулася перша всеукраїнська зустріч вдів, представниць жіночого служіння з різних областей країни. Мета зустрічі – об’єднати та оснастити сестер для більш активного й цілеспрямованого служіння.

Розпочалася зустріч роликом про біблійну вдову з міста Наїну, пожалівши яку, Ісус Христос воскресив з мертвих її сина. Тема зустрічі так і звучала – «Мій Наїн». Сестри, які пережили втрату  чоловіків, близьких людей, та знайшли потіху у Господі, як ніхто інший здатні потішити тих, хто важко переносить особисту втрату.

«В Україні зростає потреба у служінні вдовам, не тільки у церквах, а й поза ними. Зараз багато жінок, які отримали цей статус унаслідок війни на сході. Їх ніхто не може втішити, дуже часто їхні сльози не висихають, тому християнки, сестри, які пройшли долину плачу, мають піти до цих людей, і показати їм, як Ісус утішає тих, хто знаходиться в жалобі», –  каже Віра Деркач, директорка   Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ.

За словами  координаторки праці із вдовами Зої Виборної, на зустріч приїхало понад 40 делегаток майже з усіх  областей. «Це сестри, які хочуть працювати. Їм не завжди достає знань, навичок та практики, але вони готові нести Слово Боже, силу Божу, любов Божу, щоб на власному прикладі показати, що  з Богом усе можна пройти», –  каже  служителька.

Досвідом того, як організоване та працює служіння з вдовами в американських  церквах, котрі відвідують українці, поділилися гості з м. Сакраменто Олена Волкова та Лариса Бубела. Також делегатки обмінювалися власним досвідом, переймали бачення сестринської ради та, за свідченнями багатьох, отримали особливе натхнення для цілеспрямованого служіння вдовам у своїх церквах та населених пунктах.

Попередня Вийшов друком третій номер журналу «Благовісник»
Наступна У Києві урочисто відкрили нову студію Radio M

Вам також може сподобатися

Жива надія

Своя сім’я, своя церква, своя віра…

Чи багато сорочок продають на базарі? Багато. Якщо якась з них впаде в багно, чи дуже ми будемо переживати? Напевно, що ні. Але…

Новини

Маніфест ВРЦіРО на захист прав дітей і сімей

Кожна людина має право на гідне життя в люблячій сім’ї.

Освіта

Департамент освіти розпочав новий медіа-проєкт за програмою «Оновлення»

Новий медіа-проєкт Департаменту освіти УЦХВЄ в рамках програми «Оновлення» стартував