Вересень 28, 2021 0 1049 Переглядів

У Києві  відбулася молодіжна конференція «Елементи лідерства» (Фото)

«Лідерський подкаст пророка Іллі» – під такою назвою Рух молоді УЦХВЄ провів конференцію «Елементи лідерства». Захід, що пройшов 25-26 вересня, об‘єднав близько 400 молодих людей з усіх областей України.

Відкрив конференцію керівник Департаменту молодіжного служіння УЦХВЄ Іван Білик, який побажав молоді: «Зберігайте вогонь у ваших в серцях, аби не втрачати мотивацію для служіння».

Протягом двох днів учасники конференції відвідували цікаві секції й потужні семінари.

Серед спікерів, які служили для молоді, виступив перший заступник старшого єпископа  УЦХВЄ  Анатолій Козачок з провіддю з темою «Ціна благословіння», у якій закликав присутніх слідувати за Богом, а не за натовпом. також словом для молоді сдужив директор Департаменту освіти Віктор Вознюк та відомі в молодіжному (і не тільки) середовищі спікери Валентин Ярошенко, Ед Сівець, Олег Богомаз.

Дослідник історії п’ятидесятництва Дмитро Коваль провів цікавий семінар на тему «Зразки лідерства і управління церковними спільнотами в середовищі п’ятидесятників 1930-х років»

Під час конференції відбулася панельна дискусія за участю обласних молодіжних керівників. Під час секцій учасники мали нагоду слухати досвідчених спікерів на різноманітні теми в контексті лідерства.

Конференція «Елементи лідерства» – потужна платформа навчання й росту. Організатори форуму дякують всім присутнім посвяту й відкриті серця.

 

Попередня У Києві урочисто відкрили нову студію Radio M
Наступна Рада Церков прийняла резолюцію щодо розробки державної сімейної політики

Вам також може сподобатися

Новини

У Києві відбувся перший обласний «Форум сім’ї»

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко виступив з промовою на Київському обласному

Молодіжне служіння

Семінар для керівників молоді відбувся на Буковині

23-25 лютого в містечку Берегометі Чернівецької області проходив семінар для керівників молоді, на який з’їхалися близько 60 молодих служителів з усієї Чернівецької області. Спікерами були Михайло Паночко, Пол Шеппорт (Канада), Сергій Вінковський, Микола Фасолько, Петро Карпов.

Новини

В Острозі відбувся фестиваль-конкурс вчителів, що опікуються духовно-моральним вихованням школярів

29-30 березня у Національному університеті «Острозька академія», що на Рівненщині,