Вересень 28, 2021 0 1375 Переглядів

У Києві  відбулася молодіжна конференція «Елементи лідерства» (Фото)

«Лідерський подкаст пророка Іллі» – під такою назвою Рух молоді УЦХВЄ провів конференцію «Елементи лідерства». Захід, що пройшов 25-26 вересня, об‘єднав близько 400 молодих людей з усіх областей України.

Відкрив конференцію керівник Департаменту молодіжного служіння УЦХВЄ Іван Білик, який побажав молоді: «Зберігайте вогонь у ваших в серцях, аби не втрачати мотивацію для служіння».

Протягом двох днів учасники конференції відвідували цікаві секції й потужні семінари.

Серед спікерів, які служили для молоді, виступив перший заступник старшого єпископа  УЦХВЄ  Анатолій Козачок з провіддю з темою «Ціна благословіння», у якій закликав присутніх слідувати за Богом, а не за натовпом. також словом для молоді сдужив директор Департаменту освіти Віктор Вознюк та відомі в молодіжному (і не тільки) середовищі спікери Валентин Ярошенко, Ед Сівець, Олег Богомаз.

Дослідник історії п’ятидесятництва Дмитро Коваль провів цікавий семінар на тему «Зразки лідерства і управління церковними спільнотами в середовищі п’ятидесятників 1930-х років»

Під час конференції відбулася панельна дискусія за участю обласних молодіжних керівників. Під час секцій учасники мали нагоду слухати досвідчених спікерів на різноманітні теми в контексті лідерства.

Конференція «Елементи лідерства» – потужна платформа навчання й росту. Організатори форуму дякують всім присутнім посвяту й відкриті серця.

 

Попередня У Києві урочисто відкрили нову студію Radio M
Наступна Рада Церков прийняла резолюцію щодо розробки державної сімейної політики

Вам також може сподобатися

Новини

Оголошено новий набір студентів на курс «Заснування церков» на базі ЄТС

Спеціальна навчальна програма, що має наметі допомогти пасторам, місіонерам та євангелістам у відкритті нових церков, була започаткована із благословення старшого єпископа відділом освіти

Новини

Конференція МАХВЄ запланувала провести черговий Конгрес християн віри євангельської в жовтні наступного року

Під час звітно-виборної конференції Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ),

Новини

ВРЦІРО вкотре ініціюватиме зустріч з Головою ВРУ, щоб обговорити законодавчі новели депутатів

Учасники засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, що відбулося