Вересень 28, 2021 0 554 Переглядів

У Києві  відбулася молодіжна конференція «Елементи лідерства» (Фото)

«Лідерський подкаст пророка Іллі» – під такою назвою Рух молоді УЦХВЄ провів конференцію «Елементи лідерства». Захід, що пройшов 25-26 вересня, об‘єднав близько 400 молодих людей з усіх областей України.

Відкрив конференцію керівник Департаменту молодіжного служіння УЦХВЄ Іван Білик, який побажав молоді: «Зберігайте вогонь у ваших в серцях, аби не втрачати мотивацію для служіння».

Протягом двох днів учасники конференції відвідували цікаві секції й потужні семінари.

Серед спікерів, які служили для молоді, виступив перший заступник старшого єпископа  УЦХВЄ  Анатолій Козачок з провіддю з темою «Ціна благословіння», у якій закликав присутніх слідувати за Богом, а не за натовпом. також словом для молоді сдужив директор Департаменту освіти Віктор Вознюк та відомі в молодіжному (і не тільки) середовищі спікери Валентин Ярошенко, Ед Сівець, Олег Богомаз.

Дослідник історії п’ятидесятництва Дмитро Коваль провів цікавий семінар на тему «Зразки лідерства і управління церковними спільнотами в середовищі п’ятидесятників 1930-х років»

Під час конференції відбулася панельна дискусія за участю обласних молодіжних керівників. Під час секцій учасники мали нагоду слухати досвідчених спікерів на різноманітні теми в контексті лідерства.

Конференція «Елементи лідерства» – потужна платформа навчання й росту. Організатори форуму дякують всім присутнім посвяту й відкриті серця.

 

Попередня У Києві урочисто відкрили нову студію Radio M
Наступна Рада Церков прийняла резолюцію щодо розробки державної сімейної політики

Вам також може сподобатися

Новини

Уряд послабив карантин для релігійних організацій

Кабінет Міністрів України вирішив дозволити богослужіння у храмах, а також

Новини

Долучайтеся до Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей!

У суботу, 2 червня 2018 року, в Києві тисячі громадян

Новини братерства

Молодіжний фестиваль відбувся на Львівщині

«На чому сфокусоване твоє життя?» – це запитання було у