Липень 14, 2021 0 1054 Переглядів

«Місію розібратись чим, як, коли, кому і навіщо сяяти — виконано!» – нотатки жіночої конференції на Прикарпатті

Семінар під назвою «Місія – сяяти» відбувся 4 липня в Івано-Франківську, викладала його координатор Департаменту  жіночого служіння УЦХВЄ Людмили Бендус.  

Майже чотири години для понад сорока жінок пролетіли непомітно – настільки приємною, натхненною, цікавою та інформативною була ця спільність.

Сестри дізнались про яке саме світло йдеться у Слові Божому, звідки його брати, в яких сферах ним сяяти, кому сяяти. Звичайно ж – всім оточуючим, починаючи з власної сім‘ї.

Універсальне спорядження, яке  сестрам запропонувала Людмила Бендус, як  мовиться, на всі випадки життя, має на меті допомогти сестрам правильно діяти за будь-яких ситуацій.

При церкві УЦХВЄ в Івано-Франківську, розташованій по вул. Мочульського, 1, жіноче служіння активно діє вже понад 30 років. За рекомендаціями департаменту тут було розпочато служіння жінкам за віковими категоріями. Власне, координаторки служіння жінкам 35-45 років – «Радіючі» – Олеся Банах та жінкам до 35 років – «Сяючі» – Ірина Дмитраш разом зі своїми командами організували цю чергову зустріч для всіх охочих франківчанок.

Враження учасниць конференції однозначні: подібні семінари варто почути жінкам у п’ятидесятницьких церквах по всій країні.

Олеся Банах.

Попередня Ріки Божої благодаті в Новорічиці
Наступна Рада Церков і МОЗ взаємодіятимуть у запобіганні новій хвилі пандемії COVID-19

Вам також може сподобатися

Новини

«Реформи не підуть, поки не буде змінено людське серце» – Михайло Паночко під час зустрічі членів ВРЦіРО з послами країн G7

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко у складі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяв участь у  зустрічі  із повноважними послами країн «Великої сімки» (G7)

Жіноче служіння

«Над усе, що лише стережеться…»

    У Луцьку у церкві «Віфанія» відбулася конференція за участю сестер з церков ХВЄ Волинської області. Спікером було запрошено відповідальну за інформаційне служіння жіночого відділу ЦХВЄ України Людмилу Бендус. Вона поділилася із сестрами роздумами з важливої теми: «Думки та слова. Їхня роль у нашому житті».

Новини

Тюремні капелани розглянули можливості душпастирської опіки службовців системи виконання покарань

Українська міжконфесійна християнська місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», яка об’єднує капеланів із більшості християнських конфесій України, 25-26 лютого здійснила виїзне засідання на Львівщину