Липень 14, 2021 0 245 Переглядів

«Місію розібратись чим, як, коли, кому і навіщо сяяти — виконано!» – нотатки жіночої конференції на Прикарпатті

Семінар під назвою «Місія – сяяти» відбувся 4 липня в Івано-Франківську, викладала його координатор Департаменту  жіночого служіння УЦХВЄ Людмили Бендус.  

Майже чотири години для понад сорока жінок пролетіли непомітно – настільки приємною, натхненною, цікавою та інформативною була ця спільність.

Сестри дізнались про яке саме світло йдеться у Слові Божому, звідки його брати, в яких сферах ним сяяти, кому сяяти. Звичайно ж – всім оточуючим, починаючи з власної сім‘ї.

Універсальне спорядження, яке  сестрам запропонувала Людмила Бендус, як  мовиться, на всі випадки життя, має на меті допомогти сестрам правильно діяти за будь-яких ситуацій.

При церкві УЦХВЄ в Івано-Франківську, розташованій по вул. Мочульського, 1, жіноче служіння активно діє вже понад 30 років. За рекомендаціями департаменту тут було розпочато служіння жінкам за віковими категоріями. Власне, координаторки служіння жінкам 35-45 років – «Радіючі» – Олеся Банах та жінкам до 35 років – «Сяючі» – Ірина Дмитраш разом зі своїми командами організували цю чергову зустріч для всіх охочих франківчанок.

Враження учасниць конференції однозначні: подібні семінари варто почути жінкам у п’ятидесятницьких церквах по всій країні.

Олеся Банах.

Попередня Ріки Божої благодаті в Новорічиці
Наступна Рада Церков і МОЗ взаємодіятимуть у запобіганні новій хвилі пандемії COVID-19

Вам також може сподобатися

Новини

Як визначити  аудиторію, для якої церква може бути найбільш ефективною

10 листопада єпископ УЦХВЄ в Івано-Франківській області Юрій Веремій, в

Новини

Села, знищені вогнем, чекають волонтерів

Волонтерська подорож на схід України редактора газети «Жива надія» Геннадія