Липень 15, 2021 0 374 Переглядів

Рада Церков і МОЗ взаємодіятимуть у запобіганні новій хвилі пандемії COVID-19

Глави і представники конфесій обговорили зусилля держави з запобігання поширенню інфекції COVID-19 в Україні та домовилися про подальший розвиток взаємодії з МОЗ. 

Це питання Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій розглянула на засіданні 14 липня 2021 року, яке відбулося в Києві під головуванням Блаженнішого Святослава (УГКЦ,) повідомляє сайт vrciro.org.ua.

Заступник Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак під час засідання звернулася до глав конфесій з проханням поширювати через релігійні громади інформацію, особливо серед сільського населення, про можливість і важливість вакцинації як ефективного засобу протидії поширенню інфекції COVID-19 та збереження життів наших співгромадян.

Вона також запропонувала при церковних громадах організовувати центри вакцинації, для яких МОЗ надасть свій персонал і необхідні медичні препарати для щеплень.

Зі свого боку релігійні діячі озвучили низку пропозицій, щоб діяльність МОЗ у цій сфері була більш ефективною.

ВРЦіРО також домовилася розвивати співпрацю з Центром громадського здоров’я МОЗ, який у рамках співпраці з Урядом США реалізує проєкт міжнародної технічної допомоги для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики. Першим заходом у цьому контексті буде дводенний семінар, який відбуватиметься в середині серпня в Києві.

Крім цього, глави і представники церков і релігійних організацій проаналізували законодавчі ініціативи та результати розгляду парламентарями і урядовцями звернень ВРЦіРО.

Присутні також підвели підсумки святкування 25-річчя ВРЦіРО та запланували заходи на найближчі два місяці. Зокрема планується організація щорічного урочистого заходу «Благословення України» в храмі Софії Київської за участі керівництва держави, який розпочне святкові заходи до Дня незалежності України 24 серпня.

Учасники засідання отримали примірники Збірника документів ВРЦіРО за період 1996 – 2021 років, який днями вийшов друком і планується до оприлюднення в електронному форматі.

Члени ВРЦіРО також вирішили продовжити повноваження чинного Головуючого у ВРЦіРО Блаженнішого Святослава до жовтня 2021 року.

Фоторепортаж – о. Андрій Сидор

Попередня «Місію розібратись чим, як, коли, кому і навіщо сяяти — виконано!» - нотатки жіночої конференції на Прикарпатті
Наступна Місія «Голос надії» 16-17 липня відзначила своє 30-річчя

Вам також може сподобатися

Департамент сімейного служіння

Понад 15 000 людей пройшли вулицями Києва урочистою Ходою на захист сімейних цінностей

Четверта Всеукраїнська хода на захист дітей та сімей, що проходить

Новини

Олександр Попчук: «За три роки кількість церков в Ефіопії, з якими ми служимо, зросла вдвічі»

У вересні директор Департаменту благовістя УЦХВЄ Олександр Попчук разом із

Новини

Релігійні діячі разом із фахівцями США обговорили хід вакцинації проти COVID-19

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій провела нараду зі співробітниками