Липень 16, 2021 0 1174 Переглядів

Місія «Голос надії» 16-17 липня відзначила своє 30-річчя

Християнська місії «Голос надії» відзначила 30 років своєї діяльності на ниві Божій. Цій даті присвятили XXIII конференцію місії, що пройшла 16-17 липня 2021 року на базі церкви «Спасіння» в селі Підгайці (вул. Дубнівська, 1в).  

«В круговерті наших земних буднів інколи корисно зупинитись, щоб оглянутись. Згадуючи шлях, довжиною у тридцять років, ми бажаємо подякувати Богу за пройдене, побачити вас, почути ваші свідчення, і разом, у спільній молитві  благословити ім’я Господнє»,  – говорить очільник місії, директор Місіонерського департаменту УЦХВЄ Микола Синюк.

За роки діяльності  місія оснастила та забезпечила  підтримку 444 місіонерам, охопила  благовістям 361 населених пункти в 14 регіонах України, 8 регіонах Росії, а також Казахстані, Польщі, Болгарії, Хорватії, Боснії і Герцеговині. Зусиллями її місіонерів та з Божої ласки було створено 230 нових церков, споруджено або переобладнано 148 Домів молитви, організовано 200 недільних шкіл у яких Євангельську звістку почуло понад 3000 дітей. Цю статистику можна продовжити.

Гасло конференції: «Щоб знало майбутнє покоління!», взяте із Книги псалмів: «…будемо розповідати про славу Господню аж до покоління останнього, і про силу Його та про чуда Його, які Він учинив… щоб знало про це покоління майбутнє, сини, що народжені будуть, устануть і будуть розповідати своїм дітям. І положать на Бога надію свою…» (Пс.77:4,6,7).

Попередня Рада Церков і МОЗ взаємодіятимуть у запобіганні новій хвилі пандемії COVID-19
Наступна Місце, в якому оживаєш душею – на Волині розпочав роботу табір відпочинку для людей з обмеженними можливостями

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Місіонерство

Делегація з України візьме участь у Міжнародній місіонерській конференції у Молдові

26 лютого 2020 року у приміщенні Київського біблійного інституту відбулося