Листопад 19, 2014 0 2023 Переглядів

Міжнародний фестиваль надії стартує у церкві «Голгофа»

23 листопада о 17.00 у Львові, у приміщенні церкви «Голгофа» (вул. Скрипника, 8), відбудеться перше богослужіння в рамках Міжнародного фестивалю надії – 2014.

На служіння, яке вважають офіційним стартом підготовки до Фестивалю, зберуться близько двох тисяч християни євангельських церков західного регіону. Вони зможуть разом поклонитися Господу і проведуть молитву за велику євангелізацію (фінал фестивалю), що відбудеться 20 червня 2015 року на «Арені Львів».

Під час з’їздного зібрання у церкві «Голгофа» прозвучить інформація про те, як усі віруючі можуть особисто долучитись до підготовки Фестивалю. У служінні візьме участь об’єднаний хор львівських євангельських церков і відомі християнські музичні виконавці та колективи.

Детальніше про молитву читайте на сайті Міжнародного фестивалю надії 

Попередня День подяки у Здолбунові
Наступна Події у листопаді

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Дубровиці відсвяткували 20-ліття церкви на День Подяки

Молитовний дім християн віри євангельської у райцентрі Дубровиця, Рівненської області, знають чимало мешканців. Розташований він майже в центрі населеного пункту. Тай про самих християн тут відгукуються досить позитивно.

Новини братерства

«Що обіцяли, Боже, Тобі біля води в серці своїм дай зберегти на всі роки»

У першу суботу серпня, на Кресівському водосховищі, що неподалік від дамби (м. Кривий Ріг) відбулося урочисте зібрання – святе водне хрещення. У ньому взяли участь майже всі п’ятидесятницькі церкви міста – більше 1000 віруючих прийшли привітати охрещених.

Новини братерства

Михайло Паночко привітав Патріарха Філарета із 85-річчям

23 січня 2014 року старший єпископ ЦХВЄУ відвідав резиденцію Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату. Він прибув  привітати патріарха з днем народження, адже йому в цей день виповнилося 85 років.