Листопад 19, 2014 0 2780 Переглядів

Міжнародний фестиваль надії стартує у церкві «Голгофа»

23 листопада о 17.00 у Львові, у приміщенні церкви «Голгофа» (вул. Скрипника, 8), відбудеться перше богослужіння в рамках Міжнародного фестивалю надії – 2014.

На служіння, яке вважають офіційним стартом підготовки до Фестивалю, зберуться близько двох тисяч християни євангельських церков західного регіону. Вони зможуть разом поклонитися Господу і проведуть молитву за велику євангелізацію (фінал фестивалю), що відбудеться 20 червня 2015 року на «Арені Львів».

Під час з’їздного зібрання у церкві «Голгофа» прозвучить інформація про те, як усі віруючі можуть особисто долучитись до підготовки Фестивалю. У служінні візьме участь об’єднаний хор львівських євангельських церков і відомі християнські музичні виконавці та колективи.

Детальніше про молитву читайте на сайті Міжнародного фестивалю надії 

Попередня День подяки у Здолбунові
Наступна Події у листопаді

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада Церков ініціює скасування загальної перереєстрації релігійних організацій

     З огляду на складнощі з перереєстрацією статутів релігійних організацій, що вимагається Податковим кодексом, ВРЦіРО проситиме парламент змінити підхід на користь…

Новини братерства

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.

Новини братерства

Християни допомагають армії молитвою, продуктами і засобами захисту

«Який важкий!?» – дивуються ті, хто вперше тримає в руках бронежилет військового.  Члени церкви ХВЄ міста Волочиськ , що на Хмельниччині днями закупили три бронежилети 6-го ступеню захисту (вага понад 15 кг). Кожен обійшовся у 4 тис.400 грн. – сума немаленька, як для зібрання в якому трохи більше ста чоловік. Однак залишатися осторонь люди просто не можуть: «Це ж наші хлопці, – кажуть вони. – Та й те, чим можемо допомогти армії, тільки крапля в морі. Найбільша допомога – це молитва».