Жовтень 22, 2018 0 1265 Переглядів

Як повернути справжнє біблійне обличчя Європи – у Києві відбулася презентація книги Джеффа Фонтейна «Глибоке коріння»

За ініціативою УЦХВЄ, 18 жовтня у Києві відбулася презентація книги Джеффа Фонтейна «Глибоке коріння». Джефф Фонтейн (Голландія), відомий громадський діяч, директор Центру європейських досліджень ім. Роберта Шумана. Він  описав історію одного з батьків Євросоюзу Роберта Шумана, яку, на переконання автора, мають знати всі європейці.

У книзі, перекладеній на українську мову, автор подає історію створення Європейського Союзу, старт якому дала Декларація Роберта Шумана. Вона передбачала створення Європейської спільноти з вугілля та сталі, щоб унеможливити безконтрольне виробництво зброї, а в результаті це призвело до створення організації значно більшої ніж технічна спільнота.

Книга «Глибоке коріння» показує, що саме на духовних цінностях був побудований Євросоюз. Принцип спільноти (братів та сестер), яка разом вирішує питання глобальні  – тероризм, торгівля людьми, наркотиками, екологічна криза  – це насправді біблійна модель бачення світу.

«Одного разу, коли я був у Страсбурзі, в Європарламенті, побачив бюст Роберта Шумана. Мені сказали що це один із засновників Євросоюзу. Джефф Фонтейн у цій книзі піднімає питання, що є глибоким корінням – які цінності і фундаментальні істини зробили Європу потужною, –  зазначив під час презентації старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. – І нам, як країні, яка хоче інтегруватися в ЄС, важливо знати з чого почався Євросоюз, хто його створив, і які цінності були закладені, які дали таку потужну силу для спільноти, у яку хочуть увійти чимало країн Східної Європи, в тому числі і Україна. Я думаю, що ця презентація багатьом дасть глибше зрозуміти, що зробило Європу такою, яка вона є сьогодні».

Історія, описана в книзі «Глибоке коріння», вважає Джефф Фонтейн, дуже важлива для України в цей не легкий для України час. Автор сподівається, що під час його перебування в Києві, більше людей дізнаються і зрозуміють історію прощення і примирення, яка мала місце в Європі після Другої світової війни.

За висновками автора, сучасний Європейський курс  – це не та дорога, яку вказав Роберт Шуман, коли створювався союз разом з Францією, Німеччиною, Італією, Люксембургом.  Заперечення першоджерельних християнських принципів веде спільноту до ймовірного колапсу.  Україні сьогодні пропонується вибір – піти за хвилею постмодерністських течій, або ж всіма силами намагатись повернути справжнє  біблійне обличчя Європи, яке й побачив Роберт Шуман.

З приводу придбання книги «Глибоке коріння» телефонуйте за номером ‎093 7402117 або пишіть  на ел.адресу korenivskiy@i.ua (Анатолій Коренівський)

Фото  сайту poklik.media

Попередня УМОВИ КОНКУРСУ
Наступна Лео Франк: «Пресвітер не може виховати вчителів, якщо він сам не має цього дару. Завдання пресвітера — знайти вчителів і залучити їх до цього служіння»

Вам також може сподобатися

Новини

ЗВЕРНЕННЯ РАДИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ПРОТЕСТАНТСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ З НАГОДИ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 2019 РОКУ

Дорогі брати і сестри! Високодостойна українська громадо! Вибори президента –

Новини

Заява Комітету УЦХВЄ щодо діяльності Ряховського С. В.

ЗАЯВА Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської щодо діяльності Ряховського

Новини

На Тернопільщині християнська молодь «заряджалася в Бозі» після суворого карантину

«Зарядися в Бозі!» – саме таке гасло обрали організатори молодіжного