Травень 22, 2022 0 1353 Переглядів

Рух молоді УЦХВЄ звернувся до Президента України зі словами підтримки

Рух молоді Української Церкви Християн Віри Євангельської на сторінці  Instagram @gomolod опублікував звернення до Президента України Володимира Зеленського у якому запевняє у свої молитовній підтримці.  «Навіть коли Ви втомлені й не бачите легких рішень, Бог поруч, Він даватиме сил все подолати й дійти до перемоги», – йдеться у зверненні повний  текст якого читайте далі.

***

Дорогий наш Президенте, @zelenskiy_official. Знайте, що в цей непростий час для нашого українського народу ми молимося Богу, Ісусу Христу за Вас і Ваших колег.

Ваша сміливість, мужність, рішучість, стійкість і відданість народу надихає світ, і ми віримо, що це Господь дає Вам Свою благодать. Ми віримо, що це Божа воля, щоб саме Ви обіймали цю посаду в цей час. Ви — як Давид, який бореться з Голіафом.

У Біблії сказано, що «Коня готують на день битви, але перемога, — від Господа» (книга Притч 21:31). Навіть коли Ви втомлені й не бачите легких рішень, Бог поруч, Він даватиме сил все подолати й дійти до перемоги. Віримо, що вона не забариться, тоді ми разом прославимо за це Бога.

Дякуємо Вам і всьому Офісу президента за роботу! Ми все бачимо і цінуємо. Продовжуємо молитися за кожного, хто викладається задля добробуту України.

Усе буде добре.

Слава Богу! Слава Україні! Героям слава!

Попередня Шість тисяч українських сімей отримали «Насіння для майбутнього»
Наступна Капелани Київщини та волонтери з Миколаївщини отримали автомобілі для служіння

Вам також може сподобатися

Служіння дітям і підліткам
Актуальне інтерв'ю

Михайло Мокієнко: «Ювілей п’ятидесятництва — це демонстрація справедливості»

— В історії є явища, час виникнення яких визначають із

Новини

«Нехай естафета жіночого служіння не переривається ні на мить» – Віра Деркач

Під час звітно-виборчої конференції директоркою Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ призначено