Свято для дітей війни влаштували у харківській церкві «Ковчег»
14 Жовтня, 2022 1758 Переглядів

Свято для дітей війни влаштували у харківській церкві «Ковчег»

У передмісті Харкова, в селищі Пісочин, церква «Ковчег» (пастор Федор Грицак) на початку жовтня влаштувала особливу зустріч  для маленьких харків’ян.

На свято прийшли переважно діти, які раніше не відвідували церковну громаду, але відпочивали у літньому таборі та почали ходити до недільної школи.

Неозброєним оком помітно, що кожен із 70 малюків, які прийшли на це свято, має потребу у спілкуванні, підтримці й любові.  Адже  діти застали дуже важкі часи.

І саме християни, як Божі діти,  мають запал для того, щоб діяти – сіяти зерна добра та любові у ці маленькі  серця.

Протягом усього літа церква влаштовувала свята для малечі, то ж не дивно, що на подібні заходи приходить все більше дітлахів.

Влада Герасим.

Попередня «Я зрозумів, що головний ресурс, це не фінанси, не час, а людина, яка знає Господа» - Василь Любчак
Наступна Понад сто випускників Київського біблійного інституту отримували свої  дипломи на Волині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На запрошення громади ОЦХВЄ Михайло Паночко служив у Коростишеві Житомирської області

   Сто кілометрів на захід від столиці трасою Київ-Чоп – і ми в Коростишеві. Це невелике місто, розташоване на мальовничих берегах річки Тетерів, раніше було шахтарським, а за часів незалежності України стало каменярським (сьогодні тут здебільшого займаються обробітком гранітів).

400 церков за п’ять років
Жіноче служіння

Що робити мамі, щоб бути щасливою?

Піклуватися про здоров‘я свого духа, душі і тіла! Цього навчались