Червень 10, 2019 1 1192 Переглядів

Понад 15 000 людей пройшли вулицями Києва урочистою Ходою на захист сімейних цінностей

Четверта Всеукраїнська хода на захист дітей та сімей, що проходить під егідою ВРЦіРО, зібрала рекордну кількість учасників – понад 15 000 вірян.  Християни різних конфесій, мусульмани та юдеї України об’єдналися, щоб сказати «Так» – сім’ї за дизайном Бога та «Ні» – всім безбожним ідеям та замінникам.

Відправною точкою ходи, був парк ім. Тараса Шевченка, де навпроти червоного  корпусу Київського Національного університету розшарувалась сцена. З неї лунали привітання, виступи віруючих виконавців, своєрідною «родзинкою» стала незвична весільна церемонія (цього дня український захисник сімейних цінностей, доктор філософських наук Адріан Буковинський віддавав  заміж свою  доньку).

Потім на сцену піднялися представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, від імені котрої виступив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко: «Як добре, що ми всі об’єднались навколо такої важливої теми, – зауважив Михайло Степанович. – Ніхто не думав раніше, що сьогодні треба буде захищати одну із, встановлених Богом інституцій, твердження про те, що чоловік і дружина – це фундамент сім’ї. Нам випало разом, плече до плеча і серце до серця стати в проломі за те, що Бог постановив».

Він подякував усім, хто вирішив долучитися до ходи. «Ми сьогодні всі об’єднані важливою ідеєю і давайте будемо єдиними від початку до кінця. Бо в єдності ми сила, і нас в цьому допоможе Господь» – підкреслив Михайло Паночко.

За кілька хвилин по одинадцятій учасники вишикувавшись у колони та рушили по вул. Володимирській і  бул. Шевченка у напрямку Хрещатика. Далі урочиста Хода повітряними кульками, прапорами та гаслами на захист прав сімей та дітей, прикрашена щирими посмішками учасників  пройшла головною вулицею Києва та піднялася вул. Грушевського  до площі Конституції перед Верховною Радою України.

Там відбувся невеликий концерт, церемонія нагородження найстарших і наймолодшого учасників ходи 2019.  У заключному слові головуючий у ВРЦіРО єпископ РКЦ Віталій Кривицький подякував організаторам за підготовку, учасникам за Ходу, Богові за погоду. Також в «на майбутнє» подякував тим депутатам і політикам, чия воля відкрита для ухвалення добрих, Божих законів в Україні. Тим, хто відкритий на Бога «та на своє власне майбутнє — на Вічність».

Потім усі разом помолилися «Отче наш» і заспівали пісню «Боже, я молю за Україну».

     

Попередня З нагоди 30-річного ювілею місії «Добрий Самарянин» в Рівному пройшла молодіжна місіонерська конференція
Наступна Національна молитва за Україну 8 червня зібрана у Київському палаці спорту тисячі людей

Вам також може сподобатися

Новини

Шостий Національний день молитви відзначили в Україні 12 червня

Цього року до Київського палацу спорту, де традиційно проходить Національна

Новини

Михайло Паночко відвідав Румунію та супроводив до України гуманітарний вантаж

Від початку війни в Україні, церкви європейських країн почали активно

Зовнішні та міжнародні зв’язки

Комітет ВР відхилив законопроект 3316 та альтернативні редакції

«Профільний комітет ВРУ відхилив законопроект 3316 та альтернативні та рекомендуватиме