Червень 11, 2019 0 1730 Переглядів

Національна молитва за Україну 8 червня зібрана у Київському палаці спорту тисячі людей

За свідченням багатьох учасників цьогорічна Національна молитва за Україну, що відбулася 8 червня у Київському палаці спорту, мала особливу молитовну атмосферу. Тисячі християн разом  схиляли голови і серця перед Богом. Слово до молитви мали глави та старші служителі церков різних конфесій і деномінацій, які озвучили понад двадцять надзвичайно актуальних для нашої  країни потреб.  

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко  мав слово до молитви за зцілення сердець людей, які втратили близьких під час військових дій. Він говорив  про поранені горем серця: «Є рани фізичні, а є душевні… Душевні рани довго не гояться, їм потрібні особливі ліки, особливий бальзам. Бог дав його усім людям в Ісусі Христі, у Його ранах. І блаженний народ, який шукає зцілення там», – підкреслив старший єпископ. Михайло Степанович також закликав присутніх: «Давайте на наших руках молитви принесемо до Господа вдовиць, матерів і тих дітей».

Перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок повів присутніх у молитві за втілення  духовності моралі та християнських цінностей у всіх сферах суспільства. «Будь-яка духовність починається з покаяння, бо покаяння – це відновлення взаємин з Богом. Духовна людина та, яка визнає Бога як свого Творця, цінує Божі постулати як свої сласні, виконує їх у своєму житті», – підкреслив Анатолій Миколайович.

Також за потреби молилися представники РКЦУ, ПЦУ, УГКЦ, численних євангельських церков та месіанські євреї.

Звертаючись до присутніх ініціатор і натхненник Національної молитви за Україну, відомий британський проповідник Девід Гордон Хасавей поділився своїм свідченням: «47 років тому мене арештував за розповсюдження християнської літератури один українець з Ужгорода і кинув до в’язниці. Після цього сталося дві речі: одна з них – я полюбив український народ, інша – Бог дав мені нове бачення. Через три дні після суду, на якому мені дали 10 років ув’язнення, Бог відкрив, що я вийду звідти буду прославляти Його ім’я перед 10 тисячами людей. Що незабаром і відбулося».

Девіда Хасавея називають великим другом України, він часто буває в нашій країні із Великим Дорученням, яке отримав від Господа. За його словами, Україна – це єдина країна у світі де об’єдналася така кількість християнських деномінацій та конфесій у спільній молитві. «Ми у Великій Британії дуже любимо Україну», – наголосив він, та попросив присутніх помолитися за присутніх за англійців та свою рідну країну.

Запис ефіру за посиланням https://youtu.be/YNXPqx4WUpU

       

Попередня Понад 15 000 людей пройшли вулицями Києва урочистою Ходою на захист сімейних цінностей
Наступна «Щоб думка оперта на Бога була, а в серці жив мир», - нотатки із Всеукраїнської жіночої конференції УЦХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини

Молитовна спільність на Буковині (ФОТО)

7 жовтня 2022 року відбувся ІІ Буковинський молитовний сніданок у Чернівцях. Ця

Новини

Всеукраїнська Рада Церков закликає зупинити вогонь і припинити обстріли на сході України

Напередодні одного із найбільших християнських свят, Великодня, Всеукраїнська Рада Церков

Новини

Зустрічайте – в мережі з’явився  багатофункціональний telegram-бот ІНФО УЦХВЄ

Новий Telegram-бот ІНФО УЦХВЄ допоможе вам швидко знайти необхідну інформацію