Травень 12, 2017 0 1220 Переглядів

Всеукраїнська хода на захист сім’ї та дітей розпочнеться на Софіївської площі і завершиться святом у Маріїнського парку

    Триває підготовча робота з проведення Всеукраїнської ходи на захист сім’ї та дітей, яку ініціює (вже другий рік поспіль) Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. У 2017-му хода запланована на суботу, 3 червня, і пройде у Києві та в інших містах України.

    Про те, як організувати належну мас-медійну підтримку заходу говорили члени Комісії ВРЦіРО у справах медіаслужіння, що провели робочу зустріч 11 травня під головуванням пастора Юрія Кулакевича. Нині на фінальному етапі – виготовлення промо-ролику та  рекламного джингла для радіо.  У процесі розробки соціальна реклама, яку розмістять на біг-бордах та сіті-лайтах. Як планується, напередодні ходи, буде оприлюднено звернення глав церков і релігійних організацій з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня.  Сама ж хода, у якій  візьмуть  участь як християни різних конфесій, так і мусульмани та юдеї, буде транслюватися у прямому ефірі кількома каналами.

    Це – чудова нагода для віруючих людей разом із родинами прийти на центральні вулиці столиці аби привернути увагу до питань захисту прав дітей, у тому числі проблеми абортів.  У Києві хода розпочнеться традиційно – від Софіївської площі о 12.00  та продовжиться святковим концертом у Маріїнському парку о 13.00.


Попередня В Острозькій академії встановили черговий рекорд України, прочитавши молитву «Отче Наш» на 24 мовах
Наступна Михайло Паночко виступив на Всесвітньому саміті на захист переслідуваних християн

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Глави церков виступили за незалежне і справедливе судочинство

   Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила готовність до діалогу та співпраці з керівниками і всім суддівським корпусом України задля становлення справедливості в державі на основі верховенства права…

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав музичний фестиваль у Коростах

Відбувся Другий християнський фестиваль “Джерело”. Не зважаючи на негоду, послухати християнські пісні зійшлося декілька сотень слухачів.

Новини братерства

Київська церква «Сілоам» відсвяткувала своє 20-річчя

У ювілейній дні, 13-15 вересня, у церкві «Сілоам» тривала міжнародна конференція «Промені радості». Тема її – «Сповнений Духом випливає і змінює».