Серпень 21, 2012 0 1705 Переглядів

«Що обіцяли, Боже, Тобі біля води в серці своїм дай зберегти на всі роки»

У першу суботу серпня, на Кресівському водосховищі, що неподалік від дамби (м. Кривий Ріг) відбулося урочисте зібрання – святе водне хрещення. У ньому взяли участь майже всі п’ятидесятницькі церкви міста – більше 1000 віруючих прийшли привітати охрещених.

Того дня 121 людина вирішила присвятити своє життя Господу через святе водне хрещення. Серед почесних гостей були присутні єпископ ДООЦ ХВЄ Михайло Мокієнко, начальствующий єпископ ОЦХВЄ Георгій Бабій, єпископ ОЦХВЄ по Дніпропетровщині Василь Денисюк та вчитель Cергій Гайдим, які привітали й дали слово настанови охрещеним. Також своїм співом послужив  об’єднаний гурт місцевих церков «Салім», «Благодать» та «Преображення». У воду заходили по 10 людей – 10 пасторів хрестили віруючих, які бажали прилюдно дати обіцянку Богу служити Йому в добрій совісті. Святкового настрою додавало безліч квітів й оформлені композиції на воді.Таке скупчення народу звісно привернуло увагу й пересічних людей – один молодий чоловік відгукнувся на заклик до покаяння й слізно молився про прощення своїх гріхів.

Прес-служба ДООЦ ХВЄ      Мирослав Тищенко


Попередня Юнаки - ви сильні?
Наступна В навчальних закладах ЦХВЄУ життя вирує навіть влітку

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«П’ятидесятництво в Західній Україні: історія та сучасність»

   Під такою назвою 5-7 березня 2015 року у Львові відбулася Міжнародна науково-практична конференція. Серед спікерів конференції, яка проходила на базі Львівської богословської семінарії, були українські та зарубіжні викладачі і релігієзнавці, у тому числі  Михайло Мокієнко…

Новини братерства

Михайло Паночко – 40 років у служінні. ЩИРО ВІТАЄМО!

  Серед багатьох ювілеїв, що про них згадуємо, є особливі. Вони приходять непомітно – з плином часу і сивиною. Сорок років служіння у церкві Христовій – це шлях посвяти, жертовності і любові!

Новини регіонів

Джерела натхнення – у Тернопільській області відбулося служіння за участю творчих людей

У неділю 12 лютого гостинний Дім молитви міста Збаража радо